قیمت فروش انواع تفاله خرما مرغوب

قیمت فروش انواع تفاله خرما مرغوب می تواند عامل موثری در ترغیب دامداران به خرید و ترکیب با سایر خوراک های دانه ای در جیره می باشد؟

تفاله آلبالو

قیمت فروش انواع تفاله خرما مرغوب می تواند عامل موثری در ترغیب دامداران به خرید و ترکیب با سایر خوراک های دانه ای در جیره می باشد؟

کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت جیره با تفاله ها

اولویت جیره نویسان کاهش هزینه های تامین جیره به شرط حفظ ارزش تغذی ای خوراک دام و طیور می باشد. یکی از بهترین انتخاب ها که هر دو ویژگی را دارا می باشد انواع تفاله ها می باشند. با توجه به قیمت پایین تر انواع تفاله ها از یک طرف و آنالیز تقریبا مشابه با جیره های دانه ای، توجه دامداری ها و مرغداری ها به این محصولات مفید و ارزان جلب شده است.

بر این اساس و به منظور تامین نیاز دامداری های صنعتی به تفاله تازه و ارزان،  فروش ویژه تفاله خرما برای خوراک دام و طیور از طریق این بازرگانی انجام می شود. این خرید، فرصتی ویژه ای را برای دامداران فراهم آورده تا بتوانند در هزینه های تامین جیره صرفه جویی کنند.

با توجه به این که ایران یکی از کشورهای بزرگ تولید خرما در منطقه می باشد و نخلستان های وسیعی دارد، در سال های اخیر کارخانجات متعددی به منظور فراوری و تولید محصولات متنوع از خرما در استان های مختلف ساخته شده است. یکی از محصولات جانبی این کارخانه ها تفاله خرما می باشد که ارزش غذایی مطلوبی دارد ولی در دسته ضایعات صنایع غذایی قرار می گیرد و دیگر قابل استفاده برای انسان نمی باشد .این تفاله ها توانسته اند رضایت دامداران و کارشناسان مربوطه را از نظر عملکرد مثبت در جیره جلب کنند. همچنین یکی از ویژگی های خوب این محصول زودباری آن است که می تواند زمان تولید تا استفاده در جیره را به حداقل ممکن برساند.

قیمت فروش انواع تفاله خرما مرغوب

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله آلبالو و سایر محصولات به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید و کسب اطلاعات کافی در مورد این جیره های ارزان با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.