قیمت فروش تفاله آلبالو

قیمت فروش تفاله آلبالو امسال نیز مناسب است؟  آیا هنوز هم این محصول برای استفاده در خوراک دام و طیور یک فرصت محسوب می گردد؟

تفاله آلبالو

قیمت فروش تفاله آلبالو امسال نیز مناسب است؟  آیا هنوز هم این محصول برای استفاده در خوراک دام و طیور یک فرصت محسوب می گردد؟

امتیازات جیره حاوی تفاله آلبالو

نیاز به افزودن جیره های ارزان مانند تفاله ها به جیره به دلیل بالا بودن نرخ واردات خوراک های دانه ای وارداتی مانند گندم و جو و ذرت می باشد.

با اضافه کردن تفاله آلبالو می توان فیبر بالایی به جیره افزود که باعث بهود گوارش دام می گردد و به جهت طعم خوب و خوش خوراکی، موجب تغذیه بهتر دام و طیور می شود.

تفاله آلبالو به ضایعات کارخانجات تولید آب آلبالو و لواشک و … اطلاق می شود و به سبب خوش خوراکی و ریز مغذی های مفید، می تواند به غنی شدن جیره کمک کند.

زودبار بودن این تفاله سبب حفظ تازگی آن ها می شود که این ویژگی برای حفظ کیفیت خوراک دام بسیار مهم می باشد.

قیمت فروش تفاله آلبالو امسال

تفاله آلبالو و سایر تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، خرما، انگور، سیب و … انواع ضایعاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیز و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله های بسته بندی و سایر جیره های ارزان مناسب برای افزودن به جیره با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.