قیمت فروش تفاله چغندر ارزان خوراک دام

قیمت فروش تفاله چغندر ارزان خوراک دام به سود دامداری ها می باشد؟ آیا افزودن این تفاله بر افزایش وزن دام تاثیر مثبت می گذارد؟

تفاله چغندر

قیمت فروش تفاله چغندر ارزان خوراک دام به سود دامداری ها می باشد؟ آیا افزودن این تفاله بر افزایش وزن دام تاثیر مثبت می گذارد؟

تفاله چغندر قند برای تغذیه دام

اصلی ترین نیاز هر دامداری، تامین خوراک تازه و با کیفیت غذایی مطلوب است. این موضوع تاثیر مستقیم روی کیفیت شیر و گوشت دام خواهد داشت.

افزودن انواع جیره ارزان می تواند به این خواسته جامه عمل بپوشاند. از این دسته می توان از انواع تفاله ها نام برد که به دلیل گیاهی بودن می تواند جیره را به نحو مطلوبی غنی کرده و نیاز های تغذیه ای دام را مرتفع کند.

اگر تفاله چغندر با جیره های دانه ای نظیر جو و گندم مصرف شود، ارزش غذایی بیشتری خواهد داشت. این تفاله نمی تواند به عنوان تنها ماده هیدروکربنه در خوراک دام به کار برده شود، زیرا در این حالت ویژگی های خوب تفاله به خوبی بروز پیدا نمی کند.

از ویژگی های تفاله خشک چغندر قند جذب خوب مایع است. زیرا در زمان تولید سیلو بخشی از مواد مغذی آن به شکل مایع خارج می گردد و با اضافه کردن تفاله چغندر می توان از اتلاف آن جلوگیری نمود.

این تفاله با فیبر بالا باعث بهود گوارش دام می گردد و به جهت طعم خوب و خوش خوراکی، موجب تغذیه بهتر دام و طیور می شود.

تفاله چغندر قند حاوی ریز مغذی هایی است که در حفظ سلامتی دام تاثیر گذار است.

قیمت فروش تفاله چغندر ارزان خوراک دام در سال جاری

‏ تفاله چغندر قند خشک شده به طور معمول به صورت فله بارگیری می شود. در صورت بسته بندی باید از کیسه های تمیز، سالم  و با وزن های یکسان استفاده شود. وزن کیسه ها معمولا 50 کیلوگرمی بوده و در هنگام حمل و نقل باید از حضور هر گونه آلودگی حفظ شود.

برای اطلاع از قیمت تفاله چغندر قند و سایر جیره های ارزان با بخش فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.