قیمت فروش خرده ذرت دامی امسال

قیمت فروش خرده ذرت دامی امسال چقدر است؟ آیا می تواند خرده ذرت را با قیمتی پایین تر از ذرت برای تغذیه دام در دامداری های صنعتی تهیه کرد؟

قیمت فروش خرده ذرت دامی امسال چقدر است؟ آیا می تواند خرده ذرت را با قیمتی پایین تر از ذرت برای تغذیه دام در دامداری های صنعتی تهیه کرد؟

تهیه ارزان تر جیره

بالا رفتن روز به روز قیمت نهاده های دام و طیور سبب شده است تا دامپروری های صنعتی و مرغداری ها برای خرید خوراک های ارزان قیمت بیشتر از پیش تمایل داشته باشند. طبیعتا در صورتی قیمت نهایی خوراک پایین می آید که بتوان از محصولات ارزان تر در تولید آن استفاده نمود.

البته نباید از این نکته غافل بود که حفظ کیفیت جیره می تواند ارتباط مستقیمی با فراورده های دامی مانند گوشت و شیر دارد.

تامین انرژی کافی از ویژگی های مهم در تامین خوراک می باشد و می توان گفت اصلی ترین وظیفه خوراک های دانه ای در جیره تامین انرژی مورد نیاز برای رشد دام و طیور می باشد.

و به همین دلیل نیز ذرت در بین دانه های خوراکی از اهیمت بالایی برخوردار می باشد و به عنوان منبع مهم تامین انرژی در تغذیه دام و طیورشناخته می شود.

خرده ذرت یکی از محصولات کارخانه های فراوری ذرت می باشد که در انواع مختلف تولید می گردد. با توجه به این که این محصول فقط از نظر شکل ظاهری و نه ویژگی های دیگر با ذرت متفاوت می باشد، می تواند جایگزین خوبی برای ذرت قلمداد گردد.

البته خرده ذرت از محصولات وارداتی از کشور برزیل می باشد و به سبب ارزان تر بودن خرده ذرت از ذرت می توان صرفه جویی خوبی را برای تامین خوراک اصلی دام و طیور ایجاد نمود.

قیمت فروش خرده ذرت دامی امسال

دامداران گرامی می توانند جهت کسب اطلاع تکمیلی از موجودی، آنالیز و نام و کاربرد انواع جیره های ارزان معرفی شده، به کانال تلگرامی بازرگانی کهن مراجعه نمایند تا بتوانند با مقایسه و بررسی بیشتر بهترین نوع جیره را با توجه به نیاز خود تهیه نمایند.

برای خرید و دریافت مشاوره تکمیلی در مورد تفاله ها و دیگر اقلام معرفی شده در سبد جیره ارزان، با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تجارت نیکنام در تماس باشید.