مرکز تفاله آلبالو درجه یک اقدام

مرکز تفاله آلبالو درجه یک اقدام به ارسال تفاله درخواستی به سراسر کشور می نماید. آیا با افزودن این تفاله به جیره می توان انتظار افزایش تولید را داشت؟

تفاله آلبالو

مرکز تفاله آلبالو درجه یک اقدام به ارسال تفاله درخواستی به سراسر کشور می نماید. آیا با افزودن این تفاله به جیره می توان انتظار افزایش تولید را داشت؟

مزیت های افزودن تفاله آلبالو

تامین جیره دام و طیور در دامداری های صنعتی، به سبب وارداتی بودن بخش عمده ای از جیره، بالاترین میزان هزینه را به خود اختصاص می دهد.

برای بهبود راندمان، نیاز جدی نسبت به کاهش این هزینه ها و جایگزین کردن خوراک های داخلی با قیمت پایین تر احساس می شود. بنا بر توصیه کارشناسان این حوزه و دامداران با تجربه یکی از بهترین جایگزین ها می تواند انواع تفاله ها باشد.

استفاده از ضایعات کارخانجات مختلف ضمن کمک به حفظ محیط زیست، در تامین جیره های غذایی دام و طیور نیز می تواند موثر باشد.

تولید لواشک و آب میوه و مربای آلبالو ضایعاتی دارند که استفاده انسانی ندارند ولی به دلیل فیبر بالا و مواد معدنی با ارزش، می توانند کیفیت تغذیه ای دام و طیور را بهبود بخشند.

تفاله آلبالو می تواند موجب ارتقای کیفیت جیره گردد و به دلیل خوش خوراکی می تواند اشتهای دام را تحریک کرده و موجب وزن گیری بهتر دام شود.

این نکته برای بالا رفتن راندمان دامداری ها بسیار مهم می باشد.

تفاله آلبالو جایگزین بخشی از سویا و رنگدانه در خوراک طیور می شود.  با توجه به قیمت آلبالو و خصوصا قیمت رنگ دانه این موضوع می تواند کاهش محسوسی در هزینه های دامداری ها به همراه داشته باشد.

مرکز تفاله آلبالو درجه یک جیره دام و طیور

شما می توانید برای اطلاع از قیمت فروش تفاله آلبالو بسته بندی با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.