مرکز تفاله انگور دامی امسال

مرکز تفاله انگور دامی امسال بازرگانی کهن است. چرا این تفاله توانسته تا این حد مورد توجه تامین کنندگان جیره دام قرار بگیرد؟

فروش تفاله انگور

مرکز تفاله انگور دامی امسال بازرگانی کهن است. چرا این تفاله توانسته تا این حد مورد توجه تامین کنندگان جیره دام قرار بگیرد؟

لزوم توجه به تفاله های گیاهی

با توجه به این که انواع خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت به عنوان خوراک رایج دام شناخته می شود، چه نیازی به استفاده از انواع تفاله ها مانند تفاله انگور وجود دارد؟

خوراک های دانه ای رایج مورد استفاده در خوراک دام و طیور، اغلب به صورت وارداتی تامین می شوند.

با توجه به متغیر بودن نرخ ارز و مشکلات جاری واردات و هزینه های انبارداری در گمرک، باید جایگزین های مناسبی برای جیره غذایی دام تعریف شود که دو ویژگی اصلی را داشته باشد :

  • از نظر تغذیه ای نیاز دامداران را تامین کند
  • قیمت آن مقرون به صرفه باشد

تفاله انگور مرغوب در کارخانه های فراوری انگور  از محصولات جانبی به شمار می آید و از نظر بهداشتی تاییدیه های مورد نیاز را دریافت کرده است.

این محصول می تواند پاسخگوی نیاز دامداران باشد.

تفاله انگور دارای مواد مغذی است و خاصیت آنتی اکسیدانی دارد.

این مسئله آن را به خوراکی با ارزش برای دام تبدیل کرده است.

مرکز تفاله انگور دامی امسال

این محصول می تواند رضایت مندی دامداران را از لحاظ کیفیت و قیمت به دست آورد.

به منظور تامین نیاز دامداری های صنعتی به تفاله تازه، فروش ویژه تفاله خشک انگور برای خوراک دام و طیور از طریق این بازرگانی انجام می شود.

این خرید، فرصتی ویژه ای را برای دامداران فراهم آورده تا بتوانند در هزینه های تامین جیره صرفه جویی کنند.

برای اطلاع از قیمت روز انواع جیره ارزان و شرایط تحویل آن به دامداری ها با واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا از کارشناسان مربوطه راهنمایی لازم را دریافت کنید.