مرکز تفاله مرغوب امسال

مرکز تفاله مرغوب امسال با چه کیفیتی تفاله های گیاهی را به فروش می رساند؟ این تفاله ها چه ویژگی های مثبتی برای جیره دام و طیور دارند؟

تفاله

مرکز تفاله مرغوب امسال با چه کیفیتی تفاله های گیاهی را به فروش می رساند؟ این تفاله ها چه ویژگی های مثبتی برای جیره دام و طیور دارند؟

ارزش تغذیه ای تفاله های گیاهی

آن چه که می تواند موجب افزایش راندمان دامداری ها می شود، کاهش قیمت تمام شده خوراک دام و طیور می باشد. زیرا بهای جیره در حدود هشتاد درصد از هزینه های جاری دامداری های صنعتی را در بر می گیرد.

قیمت بالای خوراک های دانه ای وارداتی نظیر جو و گندم و ذرت، موجب می شود که بازدهی دامداری ها کاهش پیدا کند.

با توجه به این مسائل،کارشناسان این حوزه به انواع تفاله ها به عنوان جایگزین های مناسب برای خوراک های دانه ای توجه ویژه ای دارند. تفاله ها ضایعات کارخانجات صنایع غذایی می باشد که به دلیل قرار داشتن در داخل کشور می توان تفاله ها را به قیمت مناسب و به صورت زودبار سفارش داد.

فیبر بالا، خوش خوراکی، تازگی، افزایش شیر و گوشت دام و زودباری برخی از خصوصیات خوب تفاله های گیاهی برای افزودن به خوراک دام و طیور می باشد.

مرکز تفاله مرغوب امسال خوراک دام و طیور

تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، خرما، انگور، آلبالو و … از دسته جیره های ارزان هستند که می توانند به خوبی به کاهش هزینه های تامین جیره کمک کنند.

با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و پس از کسب اطلاعات تکمیلی برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.