مرکز تهیه انواع تفاله خرما

مرکز تهیه انواع تفاله خرما به سراسر کشور این تفاله را به صورت زودبار ارسال می کند. چرا ترکیب این تفاله با جیره های ثابت توصیه شده است؟

تفاله خرما ارزان

مرکز تهیه انواع تفاله خرما به سراسر کشور این تفاله را به صورت زودبار ارسال می کند. چرا ترکیب این تفاله با جیره های ثابت توصیه شده است؟

مزایای تغذیه ای تفاله خرما

بزرگ ترین چالش دامداران، تامین هزینه های جاری دامداری می باشد که هشتاد درصد این هزینه را خوراک دام تشکیل می دهد و واضح است که برای افزایش راندمان نیاز است این هزینه ها کاهش پیدا کند.

از شاخصه های خوراک مناسب برای جیره دام قیمت پایین و البته ارزش غذایی بالا می باشد.

کارشناسان افزودن تفاله ها را به خوراک دام و طیور پیشنهاد می کنند که هر دو ویژگی مطلوب را دارا می باشد.

تفاله خرما از جمله خوراک های پر طرفدار در جیره دامداری ها به حساب می آید. علاوه بر ارزش غذایی بالای این محصول، خوش خوراکی آن نیز مزید علت این تقاضای زیاد است. چرا که باعث بیشتر شدن حجم خوراک و وزن گیری بهتر دام می گردد.

تفاله خرما ضایعات حاصل از شهد گیری خرما می باشد. از جمله ویژگی های مثبت تفاله خرما می توان به انرژی و پروتئین بالای آن اشاره کرد که ضمن کاهش هزینه تمام شده جیره به غنی شده آن نیز کمک می کند.

مرکز تهیه انواع تفاله خرما خوراک دام و طیور

تفاله خرما و سایر تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، سیب، انگور، آلبالو و … ضایعاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیز و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله های گیاهی و سایر محصولات جیره ارزان به یکی از مراکز تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.