مرکز تهیه انواع تفاله چغندر امسال

مرکز تهیه انواع تفاله چغندر امسال به چه نقاطی تفاله ها را ارسال می کند؟ استفاده از این محصول چه نقشی در اقتصاد دامداری ایفا می کند؟

تفاله چغندر

مرکز تهیه انواع تفاله چغندر امسال به چه نقاطی تفاله ها را ارسال می کند؟ استفاده از این محصول چه نقشی در اقتصاد دامداری ایفا می کند؟

خواص تفاله برای جیره

فروش تفاله چغندر ارزان به عنوان خوراک دام از فرصت های خوب برای جایگزینی محصولات پایه زراعی در خوراک دام می باشد.

محققان در خصوص استفاده از تفاله چغندر برای خوراک دام تحقیقاتی به عمل آوردند که این تفاله با نمره خوبی از این آزمون عبور کرده است.

از این رو فروش تفاله چغندر ویژه ترکیب با خوراک دام سبب شده تا دامدارای های صنعتی بتوانند بخشی از جیره را با این محصول جایگزین نمایند.

        خواص تفاله چغندر برای دام و طیور

  1. میزان قند بالا
  2. آنالیز مشابه خوراک های دانه ای
  3. جذب خوب مایع
  4. آنتی اکسیدان یالا
  5. بهبود رنگ گوشت طیور
  6. کاهش هزینه های تامین خوراک
  7. قیمت ارزان
  8. تحویل به صورت زودبار

طبق تحقیقات انجام شده بر روی تفاله چغندر قند، این محصول را می توان در جیره گاو و گوسفند به عنوان خوراک ارزان قیمت و بدون هیچ گونه عامل ضد تغذیه ای به کار برد.

از مهم ترین عواملی که سبب شده دامداران به جایگزینی انواع جیره های ارزان مانند تفاله ها روی آورند این است که قیمت این محصولات به نسبت محصولی که جایگزین آن می شوند پایین تر می باشد.

به همین دلیل می توان به خوبی هزینه های تامین جیره را کاهش داد.

آشنایی با مرکز تهیه انواع تفاله چغندر امسال

تفاله چغندرو دیگر انواع تفاله به این دلیل به جیره افزوده می شوند که علاوه بر حفظ ارزش غذایی جیره باعث ایجاد تنوع و خوش خوراکی آن شده و در ضمن، بتوانند استفاده از نهاده ها را در جیره کاهش دهند.

با شماره های بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.