مرکز تهیه تفاله ارزان خوراک دام و طیور

مرکز تهیه تفاله ارزان خوراک دام و طیور می تواند جیره را ارزان تر به دامداری ها ارسال کند. آیا این تفاله یکی از افزودنی های مناسب برای جیره است؟

تفاله

مرکز تهیه تفاله ارزان خوراک دام و طیور می تواند جیره را ارزان تر به دامداری ها ارسال کند. آیا این تفاله یکی از افزودنی های مناسب برای جیره است؟

تفاله های ارزان و پر خاصیت

به منظور مدیریت هزینه های تامین جیره، نیاز است تمهیدی اندیشه شود تا علاوه بر تامین جیره تازه و مورد پسند دام، هزینه های پرداختی برای تامین دانه های وارداتی کاهش پیدا کند.

به همین منظور گزینه های متنوعی مطرح شده که یکی از بهترین آن ها از نظر کارشناسان و دامداران با تجربه تفاله ها می باشند که به دلیل گیاهی بودن می تواند جیره را به نحو مطلوبی غنی کند و همچنین نیاز های تغذیه ای دام را مرتفع کند.

ممکن است تا کنون با این تفاله ها آشنایی نداشته و به سبب کاهش کیفیت در استفاده از آن مردد بوده اید.

استفاده از تفاله های گیاهی به جای درصدی از محصولات پایه درجیره کیفیت را بالاتر برده وسبب می شود تا تنوع مواد مغذی بالاتر رفته  و خوش خوراکی جیره افزایش یابد.

این محصوات هم از نظر ارزش غذایی و هم به لحاظ قیمت قابلیت جایگزین شدن با جو و گندم را دارا می باشند. این تفاله ها به واسطه ویژگی های خوبی که دارند در رده بهترین خوراک در جیره دام و طیور قرار می گیرند.

مرکز تهیه تفاله ارزان خوراک دام و طیور امسال

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله های بسته بندی و سایر جیره های ارزان که در این بازرگانی ارائه می شود با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.