مرکز تهیه عمده تفاله درجه یک

مرکز تهیه عمده تفاله درجه یک می تواند تفاله ها را به صورت زودبار تحویل دهد؟ آیا تفاله ها می توانند جیره را غنی کرده وارزش غدایی آن  را ارتقا ببخشد؟

تفاله دامی

مرکز تهیه عمده تفاله درجه یک می تواند تفاله ها را به صورت زودبار تحویل دهد؟ آیا تفاله ها می توانند جیره را غنی کرده وارزش غدایی آن  را ارتقا ببخشد؟

مزیت های به کار گیری تفاله سیب در جیره دام

یکی از اصلی ترین عواملی که موجب بالا رفتن قیمت تمام شده محصولات دامی نظیر شیر و گوشت می شود، تامین هزینه بالای واردات خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت می باشد .

از این رو افزودن خوراک های جایگزین مانند تفاله های گیاهی که ضایعات کارخانجات فراوری برخی میوه ها می باشند می تواند ضمن کاهش هزینه های محصولات وارداتی، کیفیت غذایی جیره را نیز ارتقا ببخشد.

با افزودن تفاله ها به جیره میزان فیبر و مواد معدنی دریافتی دام به شکل قابل ملاحظه ای افزایش پیدا می کند. این مزایا دامداران را تشویق می کند که سهم بیشتری از جیره را به تفاله اختصاص دهند.

تفاله های گیاهی بسته به نوع آن می توانند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره غذایی دام و طیور باشند.

ویژگی اصلی تفاله ها خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود.

این ویژگی مثبت، سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام می شود.

مرکز تهیه عمده تفاله درجه یک

برای خرید تناژ این محصول و سایر اقلام جیره ارزان می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و بار خود را سفارش دهید تا در کوتاهترین زمان ممکن در محل مورد نظر محصول خود را دریافت نمایید.