مرکز خرید تفاله آلبالو تازه خوراک دام

مرکز خرید تفاله آلبالو تازه خوراک دام می تواند تفاله های ارزان را به دامداران تحویل دهند. آیا این تفاله ارزش غذایی قابل قبول برای افزودن به جیره را دارد؟

تفاله آلبالو

مرکز خرید تفاله آلبالو تازه خوراک دام می تواند تفاله های ارزان را به دامداران تحویل دهند. آیا این تفاله ارزش غذایی قابل قبول برای افزودن به جیره  را دارد؟

محصولات جایگزین دانه های خوراکی

فروش انواع جیره های ارزان دام جایگزین جو و گندم با استقبال بالا در کشور تبدیل گردیده است. چرا که کیفیت و ارزش تغذیه این خوراک ها مورد تایید کارشناسان این حوزه می باشد.

آیا با این محصولات آشنایی دارید؟

یکی از پر هزینه ترین بخش ها در دامداری ها، بخش تامین هزینه خوراک دام می باشد. قسمت عمده ای از این جیره را خوارک های دانه ای تشکیل می دهد. این خوراک ها به اندازه نیاز داخل کشور تولید نمی شوند و باید ما بقی این محصولات به صورت واردات از سایر کشورها تامین گردد.

در حال حاضر نیز این مسئله با توجه به نرخ متغیر دلار و هزینه های زیاد گمرک می تواند اقتصاد دامدارای ها را دچار چالش کند.

تجربه دامداران نشان داده که استفاده از ضایعات باغی مانند تفاله آلبالو می تواند کیفیت شیر و گوشت را ارتقا بخشد.

تفاله آلبالو دارای مقدار خوبی مواد معدنی است و خاصیت آنتی اکسیدانی دارد، که این مسئله آن را به خوراکی با ارزش برای دام تبدیل نموده است.

مرکز خرید تفاله آلبالو تازه خوراک دام

برای خرید تفاله های گیاهی و نیز سایر جیره های ارزان عرضه شده در این بازرگانی می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره بهترین محصول را برای جیره انتخاب نمایید.