مرکز خرید تفاله انگور زودبار

مرکز خرید تفاله انگور زودبار می تواند با قیمتی ارزان تر از خوراک های دانه ای این تفاله را عرضه کند؟آیا این محصول رضایت دامداران را از لحاظ کیفیت جلب می کند؟

تفاله انگور

مرکز خرید تفاله انگور زودبار می تواند با قیمتی ارزان تر از خوراک های دانه ای این تفاله را عرضه کند؟ آیا این محصول رضایت دامداران را از لحاظ کیفیت جلب می کند؟

 افزودن تفاله انگور به خوراک دام

در واقع خوراک های دانه ای رایج مورد استفاده در خوراک دام و طیور، اغلب به صورت وارداتی تامین می شوند و با توجه به متغیر بودن نرخ ارز و مشکلات جاری واردات و هزینه های انبارداری در گمرک، باید جایگزین های مناسبی برای جیره غذایی دام تعریف شود.

این جیره باید از نظر تغذیه ای نیاز دامداران را تامین کند و همچنین قیمت آن مقرون به صرفه باشد. با توجه به این که تفاله انگور مرغوب در کارخانه های فراوری انگور یکی از محصولات جانبی به شمار می آید و از نظر بهداشتی تاییدیه های مورد نیاز را دریافت کرده می تواند به خوبی به تامین جیره ارزان کمک کند.

این خرید می تواند منافع اقتصادی دامداری ها را تامین کرده و می تواند جیره مناسبی برای دام باشد. همچنین این تفاله می تواند به عنوان یک خوراک مناسب در تغذیه دام مورد استفاده شود و  قیمت نهایی جیره را تحت تاثیر قرار دهد.

مرکز خرید تفاله انگور زودبار

برای اطلاع از قیمت روز تفاله ها و سایر جیره های ارزان و شرایط تحویل آن به دامداری ها با واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا  از کارشناسان مربوطه راهنمایی لازم را دریافت کنید.