مرکز خرید تفاله خرما امسال

مرکز خرید تفاله خرما امسال می تواند انواع تفاله های تازه را به سراسر کشور ارسال نماید. آیا با خرید تفاله های گیاهی می توان جیره غنی تری داشت؟

تفاله خرما

مرکز خرید تفاله خرما امسال می تواند انواع تفاله های تازه را به سراسر کشور ارسال نماید. آیا با خرید تفاله های گیاهی می توان جیره غنی تری داشت؟

ترکیب تفاله خرما با جیره

از جمله اصی ترین چالش های دامداری های صتعتی، می توان به تامین خوراک با کیفیت و ارزان برای دام و طیور اشاره کرد. جیره غالب در حال حاضر، را خوراک های دانه ای از قبیل گندم و جو و ذرت تشکیل می دهد که به دلیل کافی نبودن تولید داخل کشور، بخش عمده ای از این محصول از خارج از کشور وارد می شود که این موضوع هزینه های زیادی را به دامداران تحمیل می کند.

این محصول یکی از انواع جیره های ارزان در خوراک دام می باشد. به سبب اشتراک دانه های خوراکی در سبد غذایی انسان و دام، استفاده مداوم از آن ها سبب کاهش کیفیت و پایین آمدن ارزش غذایی محصولات دامی خواهد شد. از این رو این تفاله که حاصل فراوری خرما در کارخانجات مربوطه است می تواند به تنوع بخشی جیره کمک خوبی کند.

به دلیل این که تولید این محصولات در داخل کشور، می تواند با قیمت پایین تر نسبت به محصولات وارداتی در اختیار دامداران قرار گیرد که این موضوع تاثیر مثبتی بر پایین آمدن قیمت تمام شده محصولات دامی خواهد داشت. حذف هزینه های گمرک و واردات از دلایل عمده کاهش قیمت تمام شده می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های بارز تفاله خرما ارزش غذایی خوب آن است که می تواند به بهبود طعم و کیفیت شیر و گوشت کم کند که در نهایت منجر به بالا رفتن سهم فروش محصولات دامی خواهد شد.

مرکز خرید تفاله خرما امسال

برای خرید هر آن چه که به تامین جیره دام و طیور و از جمله جیره های ارزان مربوط می شود می توانید با بخش فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید، همچنین موجودی روزانه این بازرگانی در کانال تلگرامی این مجموعه اطلاع رسانی می گردد.