مرکز خرید تفاله خرما باکیفیت

مرکز خرید تفاله خرما باکیفیت چه کیفیتی از تفاله را برای دامداری ها مهیا کرده است؟ چرا دامداران به استفاده از تفاله ها در جیره روی آورده اند؟

تفاله خرما

مرکز خرید تفاله خرما باکیفیت چه کیفیتی از تفاله را برای دامداری ها مهیا کرده است؟ چرا دامداران به استفاده از تفاله ها در جیره روی آورده اند؟

کاربرد تفاله خرما در جیره

خوراک هایی که امروزه برای جیره های غذایی دام و طیور در نطر گرفته می شوند، نسبت به سال های اخیر با تفاوت های زیادی همراه بوده است.

بر طبق آزمایش های صورت گرفته ثابت شده که جیره های ارزان مانند تفاله های گیاهی، تاثیر بسیار مثبتی بر رشد و سلامت دام و طیور دارند.

امروزه خوراک هایی برای استفاده در جیره های غذایی معرفی می شوند که ضمن دارا بودن ارزش غذایی بالا و خواص منحصر به فرد، از قیمت پایینی نیز برخوردار هستند. تفاله خرما نیز یکی از این خوراک هاست.

خواص تفاله خرما سبب شده تا این محصول با ارزش که در دسته ضایعات قرار دارد، تاثیرات بسیار خوبی بر سلامت دام و همچنین بهبود کیفیت شیر و گوشت دام و طیور به جای بگذارد و در نهایت هزینه ی تامین جیره را در مراکز پرورش دام و طیور کاهش دهد.

این محصول در جیره ی غذایی گاو، گوسفند و هم در خوراک طیور از جمله مرغ تخم گذار کاربرد دارد.

تفاله سیب خوش خوراک است و موجب وزن گیری بهتر دام می شود.

با افزودن این تفاله به جیره شیر و گوشت دام طعم بهتری پیدا کرده و به دلیل زودبار بودن به سرعت و تازه به دامداری ها ارسال می شود.

مرکز خرید تفاله خرما باکیفیت خوراک دام و طیور

متقاضیان خرید انواع جیره های ارزان مانند تفاله های گیاهی می توانند با کارشناسان ما در بازرگانی کهن نیکنام ارتباط گرفته و سفارش خود را برای ارسال به سراسر کشور ثبت نمایند چرا که این بازرگانی مرکز توزیع جیره های باکیفیت می باشد.