مرکز خرید تفاله چغندر امسال

مرکز خرید تفاله چغندر امسال بازرگانی کهن می باشد. افزودن این تفاله چه اثری برای جیره خواهد داشت؟ آیا این تفاله ارزان است؟

تفاله چغندر امسال

مرکز خرید تفاله چغندر امسال بازرگانی کهن می باشد. افزودن این تفاله چه اثری برای جیره خواهد داشت؟ آیا این تفاله ارزان است؟

تفاله چغندر قند ارزان

تفاله چغندر قند  خوراک خوش هضم و منبع کلسیم است که می تواند در تغذیه دام مورد استفاده قرار گرفته و قیمت نهایی جیره را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

پس از استخراج قند و دیگر مواد، از چغندر این تفاله حاصل می شود که پس خشک شدن توسط دستگاه های مخصوص، به شکل های مفتولی، پرک و قالبی در می آید. در تولید آن گاهی نیز از ملاس بهره گرفته می شود.

از جمله کاربرد تفاله ها می توان به استفاده آن در جیره دام و طیور به منظور سود آوری برای اقتصاد مجتمع های دامداری اشاره نمود.

طبق تحقیقات، ثابت شده که استفاده تفاله ها و به ویژه تفاله چغندر قند در جیره به همراه خوراک های دانه ای پایه مانند گندم و جو و ذرت و سویا منجر به افزایش تولید شیر و ایجاد منبع کامل تری از پروتئین قابل جذب خواهد شد.

مرکز خرید تفاله چغندر امسال خوراک دام

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله چغندر قند بسته بندی و سایر تفاله ها و جیره های ارزان که در این بازرگانی ارائه می شود با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.