مرکز خرید تفاله چغندر درجه یک

مرکز خرید تفاله چغندر درجه یک می تواند این محصول را به سراسر کشور ارسال کند؟ مصرف این تفاله در خوراک دام و طیور می تواند ارزش غذایی جیره را ارتقا دهد؟

تفاله چغندر

مرکز خرید تفاله چغندر درجه یک می تواند این محصول را به سراسر کشور ارسال کند؟ مصرف این تفاله در خوراک دام و طیور می تواند ارزش غذایی جیره را ارتقا دهد؟

 تفاله چغندر در شکل های مختلف

تفاله چغندر قند به عنوان یکی از بهترین خوراک های مورد استفاده در تغذیه گاوهای شیری در شکل های مختلف موجود بوده و با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد.

از علل با ارزش بودن تفاله چغندر برای دامداران این نکته است که این تفاله خوش خوراک است و استفاده از آن به همراه خوراک های دانه ای موجب بیشتر شدن حجم جیره و وزن گیری سریع تر دام می شود.

تفاله چغندر قند از جمله خوراک های پر طرفدار در جیره دامداری ها به حساب می آید. علاوه بر ارزش غذایی بالا، خوش خوراکی آن نیز مزید علت این تقاضای زیاد است.

 اشکال تفاله چغندر قند

تفاله چغندر به طور کلی به دو شکل تر و خشک تولید می شود.

تفاله خشک به دو صورت پرک و فشنگی و تفاله تر به سه شکل آبدار، دونم و پرسی تولید می گردند.

هر کدام از این اشکال طرفداران خود را دارند. به طور معمول تفاله فشنگی نسبت به تفاله پرک از قیمت بالاتری برخوردار است.

تفاله تر آبدار، دونم و پرسی

تفاله تر بر اساس درصد ماده خشک آن تقسیم بندی می شود. درصد ماده خشک تفاله آبدار 10، دونم 15 و پرسی 20 درصد است.

مرکز خرید تفاله چغندر درجه یک خوراک دام و طیور

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله چغندر و سایر جیره های ارزان به یکی از مراکز تامین خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید و سفارش محصول با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.