مرکز خرید تفاله چغندر زودبار

مرکز خرید تفاله چغندر زودبارامسال نیز می تواند تفاله مورد نیاز دامدری ها را تامین کند. این تفاله چه ویژگی های خوبی برای جیره خواهد داشت؟

تفاله چغندر

مرکز خرید تفاله چغندر زودبار امسال نیز می تواند تفاله مورد نیاز دامدری ها را تامین کند. این تفاله چه ویژگی های خوبی برای جیره خواهد داشت؟

انواع تفاله چغندر قند

بهبود بهره وری اقتصادی دامداری ها یکی از دغدغه های اصلی دامداران است. چرا که بخش عمده ای از خوراک های دانه ای از قبیل گندم و جو و ذرت به صورت وارداتی تامین می شود که به دلیل نرخ متغیر ارز و هزینه های گمرگ و انبارداری، بار مالی سنگینی را به دامداران تحمیل می کند. از این رو جایگزینی خوراک های دانه ای با سایر محصولات باغی و تفاله های گیاهی می تواند بخش بزرگی از این نیاز را تامین کند.

تفاله چغندر یکی از انواع جیره های ارزان است که به دلیل فیبر بالا و خوش خوراکی و همچنین دارا بودن مواد مغذی معدنی می تواند ارزش غذایی جیره با بالا برده و موجب افزایش کیفیت محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت گردد.

تفاله چغندر قند از جمله خوراک های پر طرفدار در جیره دامداری ها به حساب می آید. علاوه بر ارزش غذایی بالای این محصول، خوش خوراکی آن نیز مزید علت این تقاضای زیاد است.

تفاله چغندر به طور کلی به دو شکل تر و خشک در بازار وجود دارد. البته این دو شکل به دسته های دیگری نیز تقسیم می شوند. تفاله خشک به دو صورت پرک و فشنگی وجود دارد و تفاله تر به سه شکل آب دار، دونم و پرسی تولید می گردند.

مرکز خرید تفاله چغندر زودبار امسال

یکی دیگر از امتیازات تفاله ها در جیره خوش خوراکی آن می باشد که این ویژگی موجب وزن گیری بهتر دام شده و همچنین سبب می شود شیر و گوشت دام طعم بهتری پیدا کنند. با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.