مرکز خرید تفاله چغندر

مرکز خرید تفاله چغندر می تواند به میزان نیاز دامداری های صنعتی به جایگزین های جیره، اقلام درخواستی را به سراسر کشور ارسال می کند؟

تفاله چغندر امسال

مرکز خرید تفاله چغندر می تواند به میزان نیاز دامداری های صنعتی به جایگزین های جیره، اقلام درخواستی را به سراسر کشور ارسال می کند؟

تفاله چغندر قند ارزان

ارزان بودن قیمت تفاله های گیاهی مانند تفاله چغندر قند مزیت بزرگی برای آن محسوب می شود. چرا که این اختلاف قیمت با خوراک های دانه ای که جیره رایج دام و طیور می باشد، در کاهش بهای تمام شده جیره تاثیر بزرگی دارد.

  •  استفاده از جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، ذرت به همراه تفاله چغندر قند ارزش غذایی بالاتری دارد.
  •  تفاله خشک چغندر قند به خوبی می تواند مایعات را جذب کند زیرا هنگام تولید سیلو بخشی از مواد مغذی آن به شکل مایع از آن خارج می گردد.
  • تفاله چغندر خوش خوراک است.
  • استفاده از آن به همراه خوراک های دانه ای موجب بیشتر شدن حجم جیره دام شده و به این ترتیب آن ها زودتر وزن گیری می کنند.
  • با استفاده از تفاله چغندر قیمت تمام شده شیر و گوشت را پایین آمده و دامداری را به سود آوری مناسبی می رساند.
  • اگر چه میزان نشاسته و فسفر این محصول کم است اما میزان قند آن بالا است.

بسته های این تفاله عاری از هر گونه کپک، آلودگی و با ماندگاری بیش از یک سال می باشد. وزن حدودی بسته ها 40 الی 30 کیلوگرم می باشد.

البته این تفاله هرگز نباید به عنوان تنها ماده هیدروکربنه در خوراک دام به کار برده شود، زیرا در این حالت تفاله نمی تواند ویژگیهای خود را نشان دهد.

روش های ثبت سفارش و خرید در مرکز خرید تفاله چغندر

برای خرید تناژ این محصول و دیگر جیره های ارزان می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و بار خود را سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر محصول خود را دریافت نمایید.