مرکز فروش تفاله آلبالو امسال

مرکز فروش تفاله آلبالو امسال می تواند برای دامداری های صنعتی سراسر کشور این تفاله را ارسال کند؟ آیا این تفاله ارزش تغذیه ای مطلوبی دارد؟

تفاله آلبالو

مرکز فروش تفاله آلبالو امسال می تواند برای دامداری های صنعتی سراسر کشور این تفاله را ارسال کند؟ آیا این تفاله ارزش تغذیه ای مطلوبی دارد؟

ارزش غذایی تفاله آلبالو

تفاله های گیاهی یکی از اقلام مهم از محصولات جایگزین با عنوان جیره ارزان برای خوراک دام و طیور می باشد.

از انواع این تفاله های پرکاربرد می توان به تفاله آلبالو اشاره کرد که ضایعات کارخانه های تولید کمپوت، لواشک، آب میوه و … می باشند.

این ضایعات مصرف انسانی ندارند ولی به سبب دارا بودن انواع مواد معدنی و فیبر، می توانند به خوبی به ازای بخشی از خوراک های دانه ای مانند گندم و جو قرار بگیرند.

تفاله آلبالو می تواند برایارتقای کیفیت جیره مفید باشد. این تفاله به دلیل خوش خوراکی اشتهای دام را تحریک کرده و در وزن گیری بهتر تاثیر مثبتی دارد. و این نکته به بالا رفتن راندمان دامداری ها کمک موثری می کند.

افزودن تفاله آلبالو به جیره علاوه بر حفظ ارزش غذایی جیره باعث ایجاد تنوع و خوش خوراکی آن شده و در ضمن، استفاده از نهاده ها را در جیره کاهش می دهد.

مرکز فروش تفاله آلبالو امسال خوراک دام

یکی از اصلی ترین دلایلی که سبب شد محققان برای کشف مواد مغذی و سنجش کیفیت تفاله ها برای خوراک دام بروند قیمت ارزان آن ها بود.

قیمت انواع تفاله خرما درجه یک می تواند عامل تاثیر گذار بر قیمت تمام شده جیره باشد. برای اطلاع از نرخ فروش انواع تفاله ها و سایر اقلام جیره ارزان با کارشناسان فروش بازرگانی کهن در تماس باشید.