مرکز فروش تفاله تازه خوراک دام

مرکز فروش تفاله تازه خوراک دام امسال نیز اقدام به عرضه تفاله های گیاهی نموده است. چرا تفاله ها افزودنی مناسبی برای خوراک دام تلقی شوند؟

تفاله

مرکز فروش تفاله تازه خوراک دام امسال نیز اقدام به عرضه تفاله های گیاهی نموده است. چرا تفاله ها  افزودنی مناسبی برای خوراک دام تلقی شوند؟

مزایای تفاله ها برای افزودن به جیره

هر چه جیره بهتری برای دام تدارک دیده شود، کیفیت محصولات دامی ارتقا پیدا می کند و دامپروران تلاش می کنند با افزودن خوراک های متنوع ، آن را غنی تر کرده و طعم آن را نیز بهتر کنند.

قیمت جو و گندم وارداتی تابع قیمت ارز می باشد و می تواند دامداران را برای تامین آن ها با مشکل مواجه کند.

به منظور تامین ارزان جیره نیاز است به انواع تفاله ها از کارخانجات داخل کشور تامین می شوند به سبب ثبات قیمت و سهولت دسترسی و سفارش توجه ویژه ای گردد. این خصوصیت خوب این محصول می تواند نگرانی دامداران را بابت تامین محصولات مورد نیاز جیره کاهش دهد.

انواع تفاله ها مانند خرما، انگور، مرکبات، چغندر قند و نظایر آن دارای فیبر بالا می باشند و موجب بهبود عملکرد سیستم گوارش دام می شوند.

به دلیل تنوع زیاد، موجب خوش خوراکی جیره غذایی دام شده که منجر به افزایش کیفیت شیر و گوشت می شود.

تفاله ها می تواند طبق درصد مشخصی که متخصص جیره نویس تعیین می نماید بجای نهاده ها استفاده شود. این محصول قیمت پایین تری به نسبت محصول پایه داشته اما می تواند مواد مورد نیاز جیره را تامین نماید.

مرکز فروش تفاله تازه خوراک دام امسال

برای سفارش تفاله ها و سایر جیره های ارزان و باکیفیت با واحد بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید.