مرکز فروش تفاله درجه یک خوراک دام

مرکز فروش تفاله درجه یک خوراک دام می تواند با عرضه این محصولات، قیمت نهایی جیره را تحت تاثیر قرار دهد؟ فروش تفاله ها چه مزایایی برای دامداران خواهد داشت؟

تفاله

مرکز فروش تفاله درجه یک خوراک دام  می تواند با عرضه این محصولات، قیمت نهایی جیره را تحت تاثیر قرار دهد؟ فروش تفاله ها چه مزایایی برای دامداران خواهد داشت؟

کاهش هزینه ها با استفاده از تفاله ها

فروش انواع تفاله ها مانند تفاله های گیاهی برای خوارک دام با قیمت ویژه برای ارسال به سراسر کشور آغاز شد. آیا می دانید تفاله ها در جیره جایگزین چه محصولیاتی می شوند؟

فروش فوری این محصول که ضایعات کارخانه های آب میوه، کمپوت، مربای ، …  است، برای دامداری های سراسر کشور فرصتی است تا محصول مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب تهیه نمایند.

تفاله های گیاهی دارای مواد مغذی بسیاری می باشند که سبب شده تا بتوانند جایگزین بخشی از جو و ذرت در خوراک دام و طیور باشند.

تفاله ها تا حدی می توانند نقش تامین کنندگی بخشی از انرژی مورد نیاز دام را به خوبی ایفا نمایند.

که این مزیت در کنار خوش خوراکی بالا و قیمت ارزان تر از دانه های پایه و همچنین در دسترس بودن و عدم محدودیت، آن ها را به عنوان محصول مناسب برای افزودن به جیره به عنوان جایگزین بخشی از نهاده ها تبدیل نموده است.

مرکز فروش تفاله درجه یک خوراک دام

اطلاع کافی از قیمت فروش تفاله ها و سایر جیره های ارزان را از کارشناسان فروش بازرگانی کهن تجارت نیکنام بپرسید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.