مرکز فروش تفاله زودبار امسال

مرکز فروش تفاله زودبار امسال با توجه به قیمت بالای خوراک های دانه ای می تواند با فروش تفاله ها به کاهش هزینه های تامین جیره کمک کند.

تفاله

مرکز فروش تفاله زودبار امسال با توجه به قیمت بالای خوراک های دانه ای می تواند با فروش تفاله ها به کاهش هزینه های تامین جیره کمک کند.

تفاله های ارزان و مغذی

همان طور که می دانید هشتاد درصد هزینه های جاری دامداری ها را تامین خوراک دام تشکیل می دهد. از این رو بهترین راه برای بالا بردن راندمان دامداری ها کاستن هزینه های تامین خوراک دام و طیور است. البته توجه به این نکته بسیار مهم است که کیفیت جیره کاهش پیدا نکند. به همین منظور بهترین گزینه می تواند افزودن انواع تفاله ها باشد. چرا که تازه و پر انرژی هستند و می توانند به شکل مطلوبی جیره را غنی کنند.

همچنین قرار گرفتن انواع تفاله ها در جیره در کنار سایر خوراک های دانه ای پایه مانند گندم و جو و ذرت و سویا می تواند در بهبود رشد دام و راندمان دامداری ها تاثیر گذار بوده و نیاز دامداری ها به بسیاری از مواد معدنی و ویتامین ها که بصورت جزئی در جیره مورد نیاز هستند، را مرتفع نماید.

به دلیل این که تفاله ها در دسته ضایعات کارخانه های فراوری محصولات باغی و کشاروزی محسوب می شوند عمدتا قیمت پایینی دارند. با این وجود ارزش غذایی آن ها در حد مطلوب بوده و افزودن انواع جیره های ارزان مانند تفاله ها می توانند به تامین راحت تر جیره کمک کند.

بنابراین در خصوص ارزشمندی تفاله ها می توان به دو مورد کلی اشاره نمود:

  1. کاهش هزینه های تامین جیره
  2. تنوع مواد معدنی جیره و افزایش خوش خوراکی آن

تامین به موقع خوراک های مفید بسیار حیاتی می باشد، چرا که می بایست جیره دام و طیور به صورت منظم تامین گرد.در صورتی که تامین جیره در زمان مناسب انجام نشود،  این موضوع سلامت دام را به خطر می اندازد و به همین دلیل، زود باری تفاله ها می تواند این مشکل را بر طرف سازد.

مرکز فروش تفاله زودبار امسال

با توجه به نیاز دامداری ها به تامین سریع و تازه جیره برای خرید و کسب اطلاعات کافی با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.