مرکز فروش تفاله مرغوب

مرکز فروش تفاله مرغوب می تواند تفاله ها را با کیفیت مرغوب به سراسر کشور ارسال کند؟ آیا دلیل ارزان بودن تفاله های گیاهی را می دانید؟

تفاله

مرکز فروش تفاله مرغوب می تواند تفاله ها را با کیفیت مرغوب به سراسر کشور ارسال کند؟ آیا دلیل ارزان بودن تفاله های گیاهی را می دانید؟

اضافه کردن تفاله ها به جیره

دامداران با تجربه به خوبی می دانند که خوراک دام تنها جو و ذرت و سویا نیست و می تواند طیف وسیعی از خوراک های قابل مناسب برای افزودن به جیره را شامل شوند.

آیا می دانید بر چه اساسی این تجربه حاصل شده است؟

  1. امروزه بخش زیادی از جیره های غذایی را ضایعات کشاورزی و کارخانجات تشکیل می دهند. این خوراک ها به سبب خوش خوراک ، گزینه بسیار مناسبی برای جایگزینی در جیره های غذایی خواهند شد. این ویژگی خوب سبب می شود که دام و طیور سریع تر وزن گیری کرده و شیر و گوشت دام نیز طعم بهتری پیدا کند.
  2. استفاده از ضایعات کارخانجات مختلف ضمن کمک زیاد به حفظ محیط زیست، می تواند به تامین جیره های غذایی دام و طیور نیز کمک بزرگی نماید. ضایعات تولید لواشک و آب میوه و مربا برای استفاده در خوراک انسان مناسب نیستند ولی به دلیل فیبر بالا و مواد معدنی با ارزشی که دارند، می توانند کیفیت تغذیه ای جیره دام و طیور را بهبود بخشند.
  3. خوراک های دانه ای به صورت واردات تامین می شوند. این موضوع هزینه های زیادی را به دامداری های صنعتی تحمیل می کند و نگرانی هایی نیز بابت تامین به موقع، ایجاد می کند. از این رو بهتر است از خوراک هایی مانند تفاله های گیاهی در ترکیب جیره استفاده کرد که تولید داخل کشور باشد. به این ترتیب هزینه های واردات و مشکل تامین جیره در زمان مورد نیاز نیز حل می شود.

مرکز فروش تفاله مرغوب به صورت عمده و زودبار

دسترسی به جیره تازه و باکیفیت یکی از مهمترین نیاز های دامداری ها می باشد.

دریافت جیره های درخواستی در سراسر کشور و به صورت زودبار نیز یکی دیگر از خدمات این بازرگانی برای دامداران گرامی می باشد.

برای اطلاع از قیمت تفاله ها مانند  تفاله گوجه، چغندر، و دیگر اقلام جیره ارزان طی تماس با بخش فروش بازرگانی کهن جویا شوید و مشاوره کافی را از کارشناسان این مجموعه دریافت نمایید.