نرخ انواع تفاله انگور زوربار خوراک دام

نرخ انواع تفاله انگور زودبار خوراک دام می تواند در افرایش بهره وری دامداری ها تاثیر خوبی داشته باشد؟ آیا می توان به فروش مستقیم این تفاله دست یافت؟

تفاله انگور

نرخ انواع تفاله انگور زودبار خوراک دام می تواند در افرایش بهره وری دامداری ها تاثیر خوبی داشته باشد؟ آیا می توان به فروش مستقیم این تفاله دست یافت؟

آیا تفاله ها را به جیره بیافزاییم؟

نام تفاله این حس را ایجاد می کند که این محصول ارزش غذایی نداشته و تنها برای سیر کردن دام استفاده می شود.

ولی با توجه به آنالیزهای حاصل از موارد آزمایشگاهی نتیجه به دست آمده بسیار بهتر از یک سیر کردن ساده است.

فروش تفاله انگور را می توان راهی برای بهبود کیفیت و خوش خوراکی جیره و همچنین بهبود تنوع مواد مغذی جیره دام و طیور دانست.

یکی دیگر از مزایای این تفاله خوش خوراکی آن می باشد. این موضوع باعث می شود اشتهای دام تحریک شده و در اثر تغذیه بیشتر وزن گیری سریع تری داشته باشد و در نتیجه راندمان دامداری ها به خاطر تولید گوشت بیشتر افزایش یابد.

انواع تفاله های گیاهی مانند تفاله انگور با توجه به مواد مغذی که دارند می توانند جایگزین جو، ذرت و یا سویا شده و نیاز جیره را به ازای درصدی که در آن قرار می گیرند به خوراک های دانه ای کاهش دهند. این موضوع اصلی ترین دلیل کاهش هزینه های تامین خوراک دام و طیور می باشد.

از طرف دیگر با توجه به این که انواع جیره های ارزان مانند تفاله ها به طور کامل در داخل تولید می شوند هزینه های حمل و نقل کمتری بابت آن ها پرداخته می شود، همچنین به صورت فوری و زود بار قابل دسترسی است.

نرخ انواع تفاله انگور زودبار خوراک دام

برای اطلاع از نرخ تفاله انگور بسته بندی و سایر جیره های ارزان می توانید با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.