نرخ تفاله آلبالو تازه امسال

نرخ تفاله آلبالو تازه امسال چقدر است؟ آیا با افزودن این تفاله به جیره می توان جیره خوش خوراک تری برای دام و طیور مهیا کرد؟

تفاله آلبالو

نرخ تفاله آلبالو تازه امسال چقدر است؟ آیا با افزودن این تفاله به جیره می توان جیره خوش خوراک تری برای دام و طیور مهیا کرد؟

ترکیب تفاله و جیره دام

آیا می دانید با توجه به این که خوراک های پایه در خوراک دام، ثابت هستند، چگونه می توان خوراک متنوعی برای دام و طیور مهیا نمود؟

تجربه ثابت کرده که با ترکیب جیره های دانه ای پایه مانند گندم و جو و ذرت و سوبا با انواع تفاله ها می توانید ارزش غذایی جیره را بهبود ببخشید. در واقع این ترکیب می تواند جیره را مغذی تر و خوش خوراک تر کرده و برای افزایش راندمان دامداری ها نیز مفید باشد.

قیمت و آنالیز در مورد آنچه که قرار است به جیره افزوده شود بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد.

البته خوراکی برای این منظور مناسب است که بتواند همان ارزش غذایی محصولات رایج جیره پایه را با بهایی پایین تر تامین کند.

افزایش مداوم قیمت نهاده های دام و طیور سبب شده است تا دامپروری های صنعتی و مرغداری ها برای خرید خوراک های ارزان قیمت بیشتر از پیش تمایل داشته باشند. طبیعتا در صورتی قیمت نهایی خوراک پایین می آید که بتوان از محصولات ضایعاتی در تولید آن استفاده نمود.

به این دلیل امروزه خوراک های متنوعی مانند تفاله ها و به ویژه تفاله آلبالو که در جیره دام و طیور استفاده می شود که در چند سال گذشته ارزش چندانی نداشتند. ولی به دلیل ویژگی های بارزی که دارند مورد بازنگری قرار گرفته اند. این محصولات بیشتر در دسته ضایعات به شمار می آیند ولی مواد غذایی ارزشمندی دارند که می تواند جیره را به خوبی غنی کند.

نرخ تفاله آلبالو تازه امسال

برای اطلاع از روش های خرید انواع جیره های ارزان و به خصوص تفاله های گیاهی و آشنایی با روش های تحویل با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.