نرخ تفاله انگور باکیفیت خوراک دام

نرخ تفاله انگور باکیفیت خوراک دام می تواند تعیین کننده هزینه های جیره باشد. چگونه می توان این تفاله را صورت زودبار تامین کرد؟

تفاله انگور

نرخ تفاله انگور باکیفیت خوراک دام می تواند تعیین کننده هزینه های جیره باشد. چگونه می توان این تفاله را صورت زودبار تامین کرد؟

تاثیر قیمت تفاله انگور در خوراک دام

این تفاله ها از ضایعات تولید مواد غذایی هستند که استفاده انسانی ندارند ولی تاییده های لازم را برای استفاده در خوراک دام از مراجع ذی صلاح دریافت کرده اند.

تجربه دامدارانی که تفاله ها را به جیره دام افزوده اند، نشان داده این محصولات باعث افزایش کیفیت و بهبود طعم لبنیات و گوشت دام شده و نیز سلامت دام و طیور را تامین می کند.

از مناسب ترین گزینه ها برای این مهم تفاله ها و از جمله تفاله انگور می باشد.

از مزایای این تفاله می توان به فیبر بالا اشاره کرد که می تواند باعث بهود گوارش دام شود.

طعم خوب و خوش خوراک آن نیز موجب تغذیه بهتر دام و طیور می شود.

تفاله انگور با خواصی چون آنتی اکسیدان بودن و دارا بودن دیوارهای سلولی با قبلیت هضم باعث خوش خوراکی جیره غذایی شده و هضم را آسان می کند.

نرخ تفاله انگور باکیفیت خوراک دام و طیور

تفاله انگور زودبار منافع زیادی برای سلامت دام و طیور دارد. این تفاله به خوبی می تواند نیاز تغذیه ای دام و طیور را تامین کند.

برای خرید عمده تفاله انگور می توانید از طریق بخش تماس با ما در سایت با بازرگانی کهن تجارت نیکنام ارتباط برقرار کرده و علاوه بر تفاله انگور سایر جیره های ارزان مورد نیاز خود مانند سایر تفاله ها را سفارش دهید.