نرخ تفاله انگور زودبار امسال

نرخ تفاله انگور زودبار امسال می تواند به دلیل ارزان بودن، به سود دامداری های صنعتی باشد؟ آیا این تفاله می تواند برای افزودن به جیره به اندازه کافی مفید باشد؟

پورد گوشت دامی و طیوری

نرخ تفاله انگور زودبار امسال می تواند به دلیل ارزان بودن، به سود دامداری های صنعتی باشد؟آیا این تفاله می تواند برای افزودن به جیره به اندازه کافی مفید باشد؟

تاثیر قیمت تفاله بر تولیدات دامداری ها

موضوع تعدیل قیمت خرید جیره برای دامداری های صنعتی، می تواند یکی از مهم ترین و منطقی ترین دلایل برای افزودن انواع جیره های ارزان مانند تفاله انگور باشد. بی شک کسب آگاهی و دانش کامل نسبت به این محصول می تواند متقاضیان را با اطمینان به خرید ترغیب کند که آن را به جیره اضافه نمایند. تفاله انگور به عنوان خوراک دام می تواند یکی از فرصت های خوب برای جایگزینی محصولات پایه زراعی در خوراک دام باشد.

تفاله انگور نیز یکی از افزودنی های مناسب به جیره می باشد و شامل خشک شده چوب، برگ و هسته می باشد که به این دلیل نمی تواند صد در صد جایگزین خوراک های تامین کننده انرژی گردد ولی می تواند بخشی از نیاز خوراک دام را به مواد معدنی و مغذی تامین کند.

همچنین به سبب خوش خوراکی مطلوبی که دارد موجب بیشتر شدن حجم خوراک و افزایش سریع تر وزن دام می گردد.

نرخ تفاله انگور زودبار امسال

از جمله بهترین دلایلی که می تواند دامداران را به خرید انواع تفاله ها ترغیب کند تازگی این محصول و زودباری آن است .به منظور اطلاع از نحوه تحویل و قیمت انواع جیره های ارزان و سایر تفاله ها مانند تفاله گوجه، چغندر قند، خرما، سیب، مرکبات و .. با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.