نرخ فروش تفاله تازه امسال

نرخ فروش تفاله تازه امسال با قیمت دانه های خوراکی چه تفاوتی دارد؟ چرا استفاده از این تفاله می تواند به سود دامداری های صنعتی باشد؟

تفاله

نرخ فروش تفاله تازه امسال با قیمت دانه های خوراکی چه تفاوتی دارد؟ چرا استفاده از این تفاله می تواند به سود دامداری های صنعتی باشد؟

مزایای تفاله های گیاهی در جیره

انواع تفاله های گیاهی که از دسته جیره ارزان هستند، به دلیل عملکرد مثبت توانسته اند رضایت خاطر دامداران را جلب کنند. قیمت پایین و ارزش غذایی بالای آن ها از جمله ویژگی هایی است که نسبت به سایر افزودنی های جیره برتری خوبی ایجاد کرده است.

اولویت جیره در دامداری های صنعتی با خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت می باشد که به دلیل وارداتی بودن این دانه ها و با توجه به هزینه های بالای گمرک و ارز نیاز است نسبت به جایگزین کردن آن ها با جیره های ارزان اقدام شود تا به اقتصاد دامداری ها کمک شود.

یکی از بهترین جایگزین ها برای این منظور تفاله ها می باشند.

برای پایین آمدن قیمت تمام شده تامین جیره در دامداری های صنعتی از تفاله ها استفاده کرد، چرا که یکی از پارامترهای موثردر قیمت گذاری فراورده های دامی، بهای تمام شده خوراک می باشد.

با ترکیب جیره های دانه ای پایه با انواع تفاله ها می توان ارزش غذایی جیره را بهبود ببخشید ودر واقع این ترکیب می تواند جیره را مغذی تر و خوش خوراک تر کرده و به افزایش راندمان دامداری ها نیز کمک شایانی کند.

نرخ فروش تفاله تازه امسال خوراک دام و طیور

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله های بسته بندی و سایر جیره های ارزان که توسط این بازرگانی ارائه می شود با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.