نرخ فروش تفاله خرما زودبار تازه

نرخ فروش تفاله خرما زودبار تازه به سود دامداری های صنعتی است؟ آیا این تفاله خوش خوراک است و می تواند در بهبود روند رشد دام و طیور موثر باشد؟

تفاله خرما ارزان

نرخ فروش تفاله خرما زودبار تازه به سود دامداری های صنعتی است؟ آیا این تفاله خوش خوراک است و می تواند در بهبود روند رشد دام و طیور موثر باشد؟

خرید تفاله خرما برای دامداران

ذرت و سویا که جیره های پایه نامیده می شوند، اغلب به صورت وارداتی تامین می شوند.

از این رو به نرخ ارز وابستگی دارند و در ردیف جیره های گران قرار دارند.

در صورتی که بتوان به کمک انواع جیره های ارزان مانند تفاله های گیاهی جیره را غنی  کرد، کاهش قابل توجه هزینه های خوراک دام حاصل خواهند شد.

تفاله ها از جمله تفاله خرما به سبب مواد معدنی و ریزمغذی هایی که دارند، می توانند به عنوان خوراک دام به کار بروند. تحقیقات کارشناسان نیز این مسئله را تایید می کند.

به سبب تولید سالانه بالای خرما در ایران، مقدار قابل توجهی تفاله خرما نیز تولید می شود که استفاده انسانی ندارد.

ضایعات به دست آمده یکی از اقلام مورد پسند برای قرار گرفتن در جیره می باشد. این تفاله با درصد پایین رطوبت و نداشتن هرگونه ناخالصی و افزودنی از قابلیت نگهداری بالایی برخوردار است.

تحقیقات نشان داده که مصرف تفاله خرما در جیره دام و طیور ضمن صرفه جویی در مقادیر جو و گندم، در حفظ محیط زیست نیز کمک می کند.

نرخ فروش تفاله خرما زودبار تازه خوراک دام و طیور

در حال حاضر تفاله خرما و سایر جیره های ارزان در بازرگانی کهن موجود بوده که برای خرید آن می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نموده و تناژ مورد نیاز خود را سفارش دهید.