نرخ فروش تفاله خرما زودبار

نرخ فروش تفاله خرما زودبار می تواند دامداران را به خرید و افزودن این تفاله به جیره دامداری های صنعتی ترغیب کند؟ آیا این تفاله خواص تغذیه ای نیز دارد؟

تفاله خرما ارزان

نرخ فروش تفاله خرما زودبار می تواند دامداران را به خرید و افزودن این تفاله به جیره دامداری های صنعتی ترغیب کند؟ آیا این تفاله خواص تغذیه ای نیز دارد؟

تفاله خوش خوراک خرما

فروش انواع تفاله ها مانند  تفاله سیب، تفاله آلبالو، تفاله چغندر، تفاله خرما و … سبب شده است تا محدودیت تهیه خوراک های دانه ای وارداتی نظیر گندم و جو و ذرت و …، و قیمت بالای آن ها را تا حدودی در جیره غذایی دام جبران نمود.

انواع تفاله ها دارای مواد معدنی و فیبر بالا می باشند و می توانند در بهبود کیفیت جیره دام و همچنین ارزش تغذیه ای آن تاثیر مثبتی بگذارند.

این موضوع در کنار قیمت مناسب سبب شده تا خرید این محصول مورد استقبال دامداران صنعتی برای افزودن به جیره دام و طیور واقع گردد.

خرید و افزودن تفاله خرما به جیره دام و طیور می تواند در کاهش هزینه های تامین جیره دام و طیور نقش مثبتی داشته باشد. آیا این تفاله می تواند تامین کننده بخشی از انرژی جیره باشد.

مصرف تفاله خرما به سبب نداشتن هیچ گونه ماده ضد تغذیه ای در جیره دام و طیور ضمن صرفه جویی در مقادیر دانه های خوراکی، برای حفظ محیط زیست نیز مفید است.

مواد قندی موجود در تفاله خرما سبب شده است تا این محصول قابل استفاده در کنار یونجه، جو، ذرت و غیره باشد.

نرخ فروش تفاله خرما زودبار خوراک دام و طیور

آنالیز مشابه خوراک های دانه ای و قیمت پایین دو عامل انتخاب تفاله ها برای افزودن به جیره می باشند.  برای اطلاع از روش های خرید تفاله ها و جیره های ارزان با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.