نرخ فروش تفاله چغندر باکیفیت

نرخ فروش تفاله چغندر باکیفیت عامل مهمی برای تشویق دامداران برای خرید و افزودن این تفاله به جیره می باشد. آیا این تفاله خوش خوراکی مطلوبی دارد؟

تفاله چغندر

نرخ فروش تفاله چغندر باکیفیت عامل مهمی برای تشویق دامداران برای خرید و افزودن این تفاله به جیره می باشد. آیا این تفاله خوش خوراکی مطلوبی دارد؟

مزایای تفاله چغندر برای سلامتی دام

تولید گندم و جو و ذرت در داخل کشور نمی تواند همه نیاز دامداری ها را براورده کند و بخش عمده ای از این نیاز به صورت واردات تامین می شود.

به سبب هزینه های زیاد واردات، استفاده از جیره های ارزان گیاهی مانند انواع تفاله ها می تواندبه کاهش هزینه های تولید کمک کند.

تفاله ها ضایعات کارخانه های داخل کشور است و استفاده از آن ها باعث صرفه جویی ارزی برای کشور می شود.

تفاله چغندر حاصل فراوری چغندر و استخراج قند و دیگر مواد مورد نظر از چغندر می باشد که پس خشک شدن توسط دستگاه های مخصوص، به شکل های مفتولی، پرک و قالبی در می آید. گاهی نیز در تولید آن از ملاس بهره گرفته می شود.

طبق تحقیقات انجام شده استفاده تفاله ها و به ویژه تفاله چغندر قند در جیره به همراه خوراک های دانه ای پایه منجر به افزایش تولید شیر و ایجاد منبع کامل تری از پروتئین قابل جذب خواهد شد.

خوش خوراکی این تفاله  و استفاده از آن به همراه خوراک های دانه ای موجب بیشتر شدن حجم جیره دام شده و به وزن گیری سریع تر دام نیز کمک می کند.

نرخ فروش تفاله چغندر باکیفیت خوراک دام

بازرگانی کهن تجارت نیکنام می تواند جیره های ارزان در خواستی و نیز انواع تفاله ها را طبق درخواست دامداران گرامی به سراسر کشور ارسال کند. برای اطلاع از روند سفارش با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید..