قیمت خریدخرده ذرت ارزان باکیفیت همراه با ارسال سریع

جهت تأمین نیازهای تغذیه‌ای حیوانات، خرید خرده ذرت باکیفیت و قیمت مناسب بسیار حیاتی است. بهترین گزینه برای خرید این محصول، پیدا کردن فروشندگانی است که ذرت دامی با کیفیت عالی و قیمت مناسبی ارائه می‌دهند و همچنین ارسال سریع و مطمئن را تضمین می‌کنند.

The price of buying cheap high-quality corn:

قیمت خریدخرده ذرت ارزان باکیفیت:

خریدخرده ذرت ارزان با کیفیت آری یا نه ؟ هنگام رانندگی در بزرگراه و عبور از بزرگراهها احتمالا مزارع ذرت به چشم تان خورده است و مزارع انبوه ذرت را می بینید! ذرت دامی، پرفروش ترین ذرت در کشور است و 99 درصد از تولید ذرت را تشکیل می دهد. ذرت دامی پس از رسیدن خوشه به بلوغ فیزیکی برداشت می شود. محصولاتی مانند خوراک دام، اتانول، پلاستیک، نشاسته ذرت و بسیاری دیگر از ذرت دامی ساخته می شوند وسایت جیره ارزان بهترین منبع برای قیمت خریدخرده ذرت ارزان با کیفیت می باشد.

ذرت دامی بهترین منبع غذایی برای دام:

آیا می دانستید که بیش از 96 درصد ذرت دامی که در سراسر جهان کشت می شود برای تغذیه دام استفاده می شود؟ بیش از یک / سوم از کل ذرت کشت شده در درجهان برای تغذیه حیوانات استفاده می شود. حیواناتی که با ذرت تغذیه می‌شوند به دلیل محتوای نشاسته و انرژی بالا ذرت به سرعت وزن اضافه می‌کنند. ذرت همچنین عملکرد گاوهای شیری را بهبود می بخشد و میزان علوفه مورد نیاز برای تامین نیازهای غذایی آنها را کاهش می دهد.

آیا ذرت دامی قابل خوردن است؟

ذرت دامی دارای نشاسته بالا و محتوای قند کم است، به این معنی که مانند ذرتی که برای خوردن از فروشگاه مواد غذایی یا بازار کشاورزان خریداری می کنید، شیرین و آبدار نیست. کشاورزان اجازه می دهند ذرت دامی قبل از برداشت روی ساقه های مزرعه خشک شود، زیرا برای خوردن تازه در نظر گرفته نشده است.

The price of buying cheap high-quality corn:

تفاوت ذرت دامی و انسانی درچیست؟

ذرت دامی که به آن ذرت مزرعه نیز می گویند (چون برای تهیه خوراک گاو اکثرا مورد استفاده قرار می گیرد)، بلندتر از ذرت شیرین است و برگ های ضخیم تری دارد. تا زمانی که هسته‌ها خشک شوند در مزارع باقی می‌ماند، بیشتر به این دلیل که برداشت آن آسان‌تر است. ودرحالت کلی ذرت شیرین چیزی است که مردم به صورت تازه، منجمد یا کنسرو شده برای خوردن می خرند. برخلاف “ذرت دامی” که زمانی برداشت می‌شود که دانه‌ها خشک و کاملاً بالغ شده باشند، ذرت شیرین به صورت نابالغ چیده می‌شود.

موارد مصرف ذرت دامی:

از ذرت دامی برای تهیه محصولات غذایی مانند آرد ذرت،  قند ذرت و.. استفاده می شود، اما در درجه اول برای تغذیه حیوانات کشت می شود. در واقع ذرت دامی 95 درصد غلات خوراک دام را تشکیل می دهد. سایر کاربردهای ذرت دامی مربوط به غیر غذایی است، مانند ساخت اتانول و پلیمرها.

حقایقی درمورد ذرت که نمی دانستید:

-ذرت را می توان در رنگ های مختلفی از جمله سیاه، خاکستری مایل به آبی، بنفش، سبز، قرمز و سفید تولید کرد اما رایج ترین رنگ کشت زرد است.

-برای هر دانه ای که در خوشه می روید یک ابریشم وجود دارد.

-ذرت در همه قاره ها به جز قطب جنوب کشت می شود.

آیا خریدخرده ذرت ارزان باکیفیت برای گاو های شیری مفید است؟

اگر کشاورز یا در صنعت کشاورزی هستید، اهمیت پرورش دام سالم را درک می کنید. این حیوانات نه تنها موفقیت مزرعه یا لبنیات شما را تعیین می‌کنند، بلکه فرزندانی تولید می‌کنند که نسل بعدی کسب وکار شما را تامین می‌کنند. ذرت دامی پوسته دار اغلب در سراسر جهان برای بهبود قابلیت هضم نشاسته برای گاوهای شیری و گاو استفاده می‌شود. در نتیجه، جیره‌های حاوی ذرت باعث افزایش وزن  در گاوهای پرواری و تولید شیر، تولید پروتئین شیر، شیر اصلاح‌شده چربی (FCM) و جامد بدون چربی (SNF) را در گاوهای شیری بهبود می‌بخشند. سایت جیره ارزان بهترین منبع برای قیمت خرید خرده ذرت ارزان با کیفیت می باشد. میتوانید جهت هرگونه سوال درمورد جیره حیوانات با کارشناسان سایت جیره ارزان ارتباط برقرار نمائید.