خرید تفاله خرما درجه یک

خرید تفاله خرما درجه یک از روش های تایید شده برای کاهش قیمت تمام شده جیره می باشد. آیا ارزش تغذیه ای این تفاله می تواند برای دام مفید باشد؟

تفاله خرما

خرید تفاله خرما درجه یک از روش های تایید شده برای کاهش قیمت تمام شده جیره می باشد. آیا ارزش تغذیه ای این تفاله می تواند برای دام مفید باشد؟

ارزش غذایی تفاله خرما

برای جایگزینی بخشی از جیره پایه مانند گندم  و جو نیاز است جایگزین های مناسبی یافت شود تا هم بتواند ارزش غذایی بالایی داشته باشد و هم قیمت تمام شده آن برای اقتصاد دامداری ها مورد تایید باشد.

در گذشته ضایعات باغی و کشاورزی نیز بخشی از خوراک دام بودند.

با زیاد شدن جمعیت و بالا رفتن تعداد دامداری های صنعتی ، دیگر امکان استفاده از خورک های دانه ای پایه به عنوان تنها جیره دام ممکن نیست.

از این رو به کار گیری تفاله ها به عنوان یکی از مفید ترین فراورده های گیاهی توانسته انتظارات دامداران با تجربه را به خوبی براورده کنند.

به دلیل وجود نخلستان های وسیع و تولید میزان زیادی خرما در کشور، کارخانجات متعددی برای فراوری و تولید محصولات متنوع از خرما تاسیس شده است.

سالانه حجم بالایی ضایعات خرما تولید می شود که برای خوراک انسان قابل استفاده نیست ولی به دلیل دارا بودن مواد مغذی برای افزودن به جیره دام مناسب می باشد.

طبق تحقیقات انجام شده، این محصول را می توان در جیره مرغ، گاو و گوسفند به عنوان یک خوراک ارزان قیمت و بدون هیچ گونه عامل ضد تغذیه ای بکار برد.

روش های ثبت سفارش و خرید تفاله خرما درجه یک

علاوه بر تفاله خرما می توانید قیمت انواع دیگر تفاله ها نظیر تفاله گوجه، چغندر، سیب، انگور و دیگر اقلام جیره ارزان را طی تماس با بخش فروش بازرگانی کهن جویا شوید.