خرید تفاله خرما زودبار امسال

خرید تفاله خرما زودبار امسال چه مزیتی برای دامداری های صنعتی دارد؟ چرا ترکیب این تفاله با جیره های دانه ای توصیه شده است؟

تفاله خرما

خرید تفاله خرما زودبار امسال چه مزیتی برای دامداری های صنعتی دارد؟ چرا ترکیب این تفاله با جیره های دانه ای توصیه شده است؟

خواص تفاله خرما برای دام و طیور

فروش تفاله خرما به منظور تکمیل جیره دام عرضه می شود که سبب شده دامدارای و مرغداری ها بتوانند بخشی از جیره را با این محصول جایگزین نمایند.

به کار گیری انی تفاله به عنوان خوراک دام به یکی از فرصت های خوب برای جایگزینی محصولات پایه زراعی در خوراک دام تبدیل شده است.

کمبود زمین های زراعی سبب شده تا هدف اصلی کشت محصولاتی چون گندم و جو تامین غذای مورد نیاز جمعیت انسان باشد.

کمبود دانه های خوراکی داخل کشور منجر به واردات نیاز دامداران به این جیره شده است. این موضوع سبب شده تا قیمت آن ها رو به افزایش رود و محدودیت تامین آن ها سبب نگرانی دامداران و مرغداران شده است.

محققان در خصوص استفاده از ضایعات محصولات برای خوراک دام تحقیقاتی به عمل آوردند تا بتوانند با جایگزینی انواع جیره های ارزان در جیره مشکلات تامین خوراک را کاهش دهند.

تفاله خرما که یکی از تفاله های مورد تایید کارشناسان این حوزه است، به دلیل دارا بودن مواد مغذی می تواند برای افزودن به جیره دام مناسب می باشد. این تفاله می تواند در تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد برای جیره مفید باشد.

خرید تفاله خرما زودبار امسال خوراک دام و طیور

 قیمت روز این محصول و سایر جیره های ارزان و شرایط تحویل آن به دامداری ها از طریق کارشناسان واحد فروش بازرگانی کهن اطلاع رسانی می شود. با ما تماس بگیرید.