خرید فوری انواع تفاله چغندر ارزان

خرید فوری انواع تفاله چغندر ارزان یکی از روش های تضمین شده برای کاهش هزینه های تامین جیره می باشد. این تفاله ویژگی های مثبت دیگری غیر از قیمت ارزان دارد؟

تفاله چغندر

خرید فوری انواع تفاله چغندر ارزان یکی از روش های تضمین شده برای کاهش هزینه های تامین جیره می باشد. این تفاله ویژگی های مثبت دیگری غیر از قیمت ارزان دارد؟

خواص تفاله چغندر قند

تفاله چغندر قند تر بسته بندی از محصولات تازه بازرگانی کهن است. خرید این تفاله که از دسته جیره های ارزان می باشد، می تواند موجب کاهش هزینه های تامین جیره در دامداری های صنعتی شود.

دامداران عزیز به خوبی می توانند با ترکیب این نوع خوراک ها با جیره دام، قیمت تمام شده شیر و گوشت را پایین آورده و دامداری خود را به سود آوری مناسبی برسانند.

این بسته ها عاری از هر گونه کپک، آلودگی و با ماندگاری بیش از یک سال می باشد. وزن حدودی بسته ها 40 الی 30 کیلوگرم می باشد.

مواد مغذی این تفاله بالا بوده و می توانند سبب تنوع و بهبود کیفیت جیره شود.

نحوه دسترسی به تفاله چغندر قند به نسبت تامین جو و گندم راحت تر بوده و دغدغه تامین جیره و خوراک کاهش می باشد.

محدودیت های مصرف تفاله چقندر قند

این تفاله اندکی ملین بوده و به سبب پر حجم بودن ،غلضت پایین مواد و ماهیت الیافی آن برای مصرف تک معده ای ها از جمله طیور نامناسب می باشد.

خرید فوری انواع تفاله چغندر ارزان خوراک دام

یکی از ویژگی های تفاله چغندرقند مرغوب، قیمت مناسب است که خرید از مراکز معتبر می تواند شما را یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله چغندر قند و سایر محصولات جیره ارزان در خوراک دام در کشور به یکی از مراکز اصلی تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روشهای خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.