فروش انواع تفاله آلبالو ارزان

فروش انواع تفاله آلبالو ارزان یکی از بهترین روش ها برای کاهش تمرکز بر روی خوراک های دانه ای پایه و افزودن مواد مغذی مفید به جیره دام وطیور می باشد.

تفاله آلبالو

فروش انواع تفاله آلبالو ارزان یکی از بهترین روش ها برای کاهش تمرکز بر روی خوراک های دانه ای پایه و افزودن مواد مغذی مفید به جیره دام و طیور می باشد.

مزیت های فروش تفاله ها

جیره غالب در تغذیه دام و طیور خوراک های دانه ای از جمله گندم و جو و ذرت است. این خوراک ها بین انسان و دام مشترک هستند و به این دلیل در صورت استفاده مکرر از آن ها، ارزش غذایی محصولات دامی کاهش پیدا خواهد کرد.

با توجه با اینکه درصد بالایی از این خوراک های دانه ای وارداتی هستند و هزینه های بالای گمرک و واردات را به دامداران تحمیل می کنند، نیاز است که تا حد امکان نسبت به جایگزینی آن ها با خوراک های داخلی اقدام گردد. از این رو جایگزین هایی مانند انواع تفاله ها به عنوان جیره های ارزان و با کیفیت می توانند این نقیصه را به خوبی برطرف سازند.

یکی از این جایگزین های ارزان و در دسترس تفاله آلبالو می باشد. این تفاله حاوی مواد مغذی و فیبر بالا می باشد که به بهبود گوارش دام کمک می کند همچنین به دلیل خوش خوراکی می تواند جایگاه خوبی در جیره داشته و موجب افزایش خوراک دام و در نهایت افزایش وزن و شیر دام می گردد.

فروش انواع تفاله آلبالو ارزان

متقاضیان خرید تفاله آلبالو زودبار و سایر محصولات ارزان جیره جهت سفارش می توانند با کارشناسان فروش ما در بازرگانی کهن در ارتباط باشند.