فروش تفاله خرما باکیفیت خوراک دام و طیور

فروش تفاله خرما باکیفیت خوراک دام و طیور یکی از روش های کاهش تمرکز بر خوراک های دانه ای است. آیا با افزودن آن به جیره ارزش غذایی جیره بهبود پیدا می کند؟

تفاله خرما

فروش تفاله خرما باکیفیت خوراک دام و طیور یکی از روش های کاهش تمرکز بر خوراک های دانه ای است. آیا  با افزودن آن به جیره  ارزش غذایی جیره بهبود پیدا می کند؟

تفاله های ارزان و تازه

خرید تفاله های گیاهی مانند تفاله خرما و افزودن به جیره دام و طیور سبب مشاهده نتایج مثبتی در روند رشد و بهبود کیفیت تولیدات خواهد شد.

این تفاله در جبران جیره های مشترک بین انسان و دام مانند گندم و جو و ذرت و سویا به جیره اضافه می شود. چرا که در صورت تنوع نداشتن جیره می توان شاهد فقر غذایی محصولات دامی مانند شیر و گوشت بود.

از این رو به توصیه کارشناسان دام و طیور افزودنی هایی مانند تفاله خرما که حاصل فراوری خرما در کارخانجات مربوطه است می تواند از بهترین افزودنی ها باشد.

صنایع فراوری خرما، ضایعاتی دارند که دیگر قابلیت استفاده انسانی ندارند ولی به دلیل فیبر بالا و مواد معدنی با ارزشی که دارند، کیفیت تغذیه ای جیره دام و طیور را بهبود می بخشند.

تفاله خرما می تواند موجب ارتقای کیفیت جیره گردد و به دلیل خوش خوراکی می تواند اشتهای دام را تحریک کرده و به وزن گیری بهتر دام کمک کند.

با توجه نکات مطرح شده می توان در خوراک دام برای پایین آمدن قیمت از تفاله خرما استفاده کرد. چرا که یکی از پارامترهای موثر در قیمت گذاری فراورده های دامی، قیمت تمام شده جیره می باشد.

خرید انواع تفاله خرما مرغوب امسال

بازرگانی کهن تجارت نیکنام عرضه ویژه تفاله خرما و سایر جیره های ارزان به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.