قیمت خرید پوست پسته تازه خوراک دام

پوست پسته سرشار از انواع مواد مغذی است و به بهبود سیستم گوارش دام کمک می کند.

پوست پسته

پوست پسته سرشار از انواع مواد مغذی است و به بهبود سیستم گوارش دام کمک می کند.

تا به حال فکر کرده ایید اگر پوست پسته بخورید چه اتفاقی می افتد؟ اگر پوست پسته بخورید یا به طور تصادفی پوست پسته را قورت دهید چه؟ اولین نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که پوست پسته سفت و پوست پسته تازه داریم.

پوست پسته سفت را نمی توانید بخورید. خیلی سفت است و ممکن است دندان های شما را بشکند یا بشکند. در برخی موارد ممکن است باعث مشکلات جدی گوارشی شود. اما وضعیت پوست پسته تازه (قرمز) متفاوت است. پس از خواص پوست پسته تازه چه می دانیم؟ در ابتدا ممکن است پوست پسته بی ارزش و بی فایده به نظر برسد و کاری با آن نمی توان کرد. اما کاربردهای شگفت انگیزی دارد.

برخی از خواص پوست پسته تازه عبارتند از:

     پوست پسته تازه نشاط آور و تسکین دهنده معده است. پوست پسته تازه ضد اسهال است و برای بواسیر بسیار مفید است. درد را تسکین می دهد و بیماری را تسکین می دهد.

پوست پسته

     بهترین دارو برای رفع بوی بد دهان.

     جویدن آن باعث التیام زخم های دهان می شود.

     برای تقویت آدامس مالیدن آن به آدامس یا جویدن آن مفید است.

     دم کرده پوست پسته تازه درد دل و استفراغ را از بین می برد.

     دم کرده آن برای رفع اسهال مفید است.

     برای رفع سکسکه پوست پسته را بنوشید و یک فنجان از آن بنوشید.

     پوست پسته تازه از نظر طب قدیم سرد و خشک است.

     پوست پسته حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان است. این آنتی اکسیدان ها رادیکال های آزاد ناشی از متابولیسم سلولی را خنثی می کنند. این رادیکال ها باعث بیماری قلبی و سرطان می شوند.

     پوست پسته خاصیت ضد اسهال دارد و برای بواسیر بسیار مفید است. درد را تسکین می دهد و بیماری را تسکین می دهد. برای درمان این بیماری پوست پسته را در آب جوش بجوشانید و داخل لگن بریزید و چند دقیقه بنشینید.

     از پوست سبز پسته برای رنگرزی استفاده می شود.