مرکز تهیه تفاله انگور تازه

مرکز تهیه تفاله انگور تازه می تواند تفاله ها را با قیمت مناسب عرضه کند؟ ویژگی های برتر تفاله ها نسبت به خوراک های دانه ای کدام است؟

فروش تفاله انگور

مرکز تهیه تفاله انگور تازه می تواند تفاله ها را با قیمت مناسب عرضه کند؟ ویژگی های برتر تفاله ها نسبت به خوراک های دانه ای کدام است؟

مزایای اقتصادی تفاله ها در جیره 

دامداری ها مجتمع های بزرگ پرورش دام و طیور هستند که بخش عمده ای از گوشت و مرغ مصرفی کشور را تولید می کنند.

هر گونه کاهش قیمت در هزینه ها می تواند به اقتصاد جامعه کمک کند. بر این اساس کارشناسان به دنبال طرح هایی هستند که بتوانند هزینه ها را در کنار حفظ یا ارتقای کیفیت و ارزش غذایی، کاهش دهند.

یکی از بهترین گزینه ها استفاده از تفاله ها می باشد.

تفاله انگور حاوی مقادیر زیادی فیبر می باشد که می تواند موجب بهبود گوارش دام گردد. همچنین مواد معدنی زیادی در این تفاله وجود دارد.

این تفاله به صورت زودبار به دست مشتری می رسد و از تازگی مناسبی بر خوردار می باشد. این ویژگی برای حفظ کیفیت خوراک دام بسیار مهم می باشد.

با توجه به قیمت پایین تر این تفاله و آنالیز تقریبا مشابه با جیره های دانه ای، توجه دامداری ها و مرغداری ها به این محصولات به منظور کاهش هزینه های خوراک امری ضروری به نظر می رسد.

برای تامین نیاز دامداری های صنعتی به تفاله تازه، فروش ویژه تفاله خشک انگور برای خوراک دام و طیور از طریق این بازرگانی انجام می شود. این خرید، فرصتی ویژه ای را برای دامداران فراهم آورده تا بتوانند در هزینه های تامین جیره صرفه جویی کنند.

روش های سفارش و خرید از مرکز تهیه تفاله انگور تازه

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با اطلاع رسانی از قیمت روز تفاله و سایر محصولات خوراک دام یکی از مراکز اصلی تامین خوراک دام و طیور در کشور می باشد. با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.