نرخ فروش تفاله زودبار درجه یک

نرخ فروش تفاله زودبار درجه یک عامل مهمی د ر میزان کاهش هزینه های پرداختی تامین جیره می باشند. چگونه می توان تفاله ها را برای جیره دام و طیور سفارش داد؟

تفاله

نرخ فروش تفاله زودبار درجه یک عامل مهمی د ر میزان کاهش هزینه های پرداختی تامین جیره می باشند. چگونه می توان تفاله ها را برای جیره دام و طیور سفارش داد؟

قیمت تفاله خوراک دام

ایجاد تنوع مواد مغذی علاوه بر بالابردن کیفیت جیره می تواند به خوش خوراکی آن نیز بیافزاید.

تفاله خوراک دام یا همان ضایعات محصولات غذایی و کشاورزی که از تولیدات ثانویه کارخانه های مربوطه می باشند، به یکی از جیره های مهم در صنعت دام و طیور تبدیل شده اند.  نتایج آزمایش ها و تجربه دامدارانی که این اقلام را به جیره افزوده اند، سبب شده که این محصولات جایگاه خوبی در این صنعت پیدا کنند.

قیمت تفاله خشک محصولات غذایی و کشاورزی بسیار مقرون به صرفه تر از خوراک های دانه ای چون جو، ذرت، سویا و … می باشند.

جایگزینی بخشی از نهاده ها با این تفاله های گیاهی می تواند تاثیر خوب و مثبتی در کاهش هزینه های جیره دامداری و مرغداری ها شود.

البته این جایگزینی می تواند به دامداری ها برای حفظ کیفیت محصول و کاهش هزینه تولید و در نتیجه آن کاهش قیمت محصولات دامی، کمک کند.

اگر چه کیفیت و آنالیز تفاله های مصرفی به نهاده ها شبیه است ولی به توصیه کارشناسان امور دام، استفاده از دانه های خوراکی پایه برای تامین بخشی از نیاز های اساسی بدن دام ضروری می باشد.

نرخ فروش تفاله زودبار درجه یک امسال

روزانه محصولات موجود در بازرگانی کهن در کانال تلگرامی این بازرگانی اطلاع رسانی می گردد، برای اطلاع از قیمت ها در مورد تفاله ها و سایر جیره های ارزان می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش ارتباط برقرار نمایید.