خرید تفاله خرما مرغوب امسال

خرید تفاله خرما مرغوب امسال در کاهش هزینه تامین جیره دام و طیور نقش مثبتی دارد. آیا این تفاله می تواند تامین کننده انرژی جیره باشد؟

تفاله خرما ارزان

خرید تفاله خرما مرغوب امسال در کاهش هزینه تامین جیره دام و طیور نقش مثبتی دارد. آیا این تفاله می تواند تامین کننده انرژی جیره باشد؟

جایگزین های دانه های وارداتی

این خوراک های دانه ای به صورت ویژه وظیفه تامین انرژی خوراک دام و طیور را بر عهده دارند. ولی به دلایلی که در این جا ذکر خواهد شد نمی توانند به طور دائم در جیره قرار گیرند.

  • این دانه ها اغلب به صورت وارداتی تامین می شوند.
  • ممکن است به دلیل وارداتی بودن نتوانند به صورت فوری تامین شوند.
  • هزینه تامین آن ها بالا است.
  • چون خوراک مشترک بین انسان و دام می باشند، در اثر تغذیه مداوم دام با این جیره موجب فقر غذایی فراورده های دامی خواهد شد.

با توجه به نکات ذکر شده نیاز به ترکیب جیره با خوراک های مفید و ارزان موجب شده جیره های ارزان و از جمله تفاله ها مورد بررسی قرار بگیرند که توانستند رضایت کارشناسان این حوزه و نیز دامداران مجتمع های صنعتی دامداری را جلب کنند.

با توجه به ایران دارای یکی از بزرگ ترین نخلستان های منطقه را دارا می باشد، در اثر فراوری این محصول، مقداری تفاله خرما حاصل می شود که می تواند به خوبی با جیره های دانه ای ترکیب شود. این محصول اکثرا در مناطق جنوبی کشور تولید می گردد. گروه تولیدی بازرگانی کهن به واسطه ی دسترسی به تمام مناطق تولید خرما، متناسب با نوع مصرف تفاله خرما، بهترین نوع آن را برای متقاضیان در نظر می گیرد.

خرید عمده تفاله خرما ارزان امسال

برای خرید هر آن چه که به جیره دام و طیور و به ویژه جیره های ارزان مربوط می شود می توانید با بخش فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید، همچنین موجودی روزانه این بازرگانی در کانال تلگرامی این مجموعه اطلاع رسانی می گردد.