خرید و فروش خرده ذرت درجه یک دامی امسال

خرید و فروش خرده ذرت درجه یک دامی امسال از طریق بازرگانی کهن صورت می گیرد. آیا این محصول هم ردیف ذرت می تواند انرژی جیره را تامین کند؟

فروش فوری خرده ذرت

خرید و فروش خرده ذرت درجه یک دامی امسال از طریق بازرگانی کهن صورت می گیرد. آیا این محصول هم ردیف ذرت می تواند انرژی جیره را تامین کند؟

کاربرد مهم ذرت در جیره

ذرت در مقایسه میزان مصرف با سایر غلات، رتبه یک را دارد و جزو پر کاربرد ترین غلات محسوب می شود . زیرا می تواند به خوبی در تامین انرژی جیره موثر بوده و در رشد و سلامتی دام تاثیر مهمی داشته باشد.

ذرت  یکی از پرطرفدارترین دانه در میان غلات است که واردات آن به کشور افزایش زیادی داشته است .

ذرت یکی از مهم ترین جیره غذایی برای دام است ، از خواص ذرت می توان میزان قابل توجه پرتئین و نشاسته که نقش عمده ای در تولید انرژی دارند و همچنین وجود چربی در این دانه نام برد. البته به غیر از دانه ذرت ، از کنجاله و یا سایر فراورده ها نیز می توان استفاده نمود .

با همه این ویژگی های مثبت، به سبب گران بودن نرخ واردات این محصول، دامداران برای تامین این دانه ها با چالش های جدی رو برو هستند.

برای حل این مشکل راه حل خوبی پیشنهاد شده است :

می توان از خرده ذرت به جای ذرت در خوراک دام استفاده کرد. خرده ذرت همه ویژگی های خوب ذرت را دارد ولی به سبب ظاهر خود قیمت ارزان تری دارد.

خرده ذرت کیفیت مطلوبی دارد و به خوبی انرژی جیره را تامین می کند و تنها تفاوت آن در ظاهر آن می باشد. به سبب شکسته بودن آن می توان با قیمت پایین تری نسبت به ذرت آن را خریداری کرده و به جیره افزود.

خرید و فروش خرده ذرت درجه یک دامی امسال

انواع محصولات ارائه شده در این بازرگانی به صورت زودبار و در سراسر کشور به دامداران متقاضی تحویل داده می شود.

مشتریان عزیز می توانند برای تهیه ذرت برزیل با شرکت کهن ترید به صورت حضوری یا تلفنی مراجعه نموده و اطلاعات لازم را از کارشناسان فروش  دریافت نمایند ،همچنین در صورت تمایل به اخبار مربوط به این حوزه در کانال رسمی تلگرام عضو شوند.