فروش عمده انواع تفاله چغندر تازه

فروش عمده انواع تفاله چغندر تازه می تواند به کاهش هزینه های بالای تامین جیره دام و طیور کمک کند؟ آیا با ویژگی های خوب این تفاله در جیره اطلاع دارید؟

تفاله چغندر

فروش عمده انواع تفاله چغندر تازه می تواند به کاهش هزینه های بالای تامین جیره دام و طیور کمک کند؟ آیا با ویژگی های خوب این تفاله در جیره اطلاع دارید؟

ارزش غذایی تفاله خرما در جیره

کاهش هزینه های هشتاد درصدی تامین جیره دامداری های صنعتی، یکی از بزرگترین چالش های دامداران می باشد.

خوراک های دانه ای وارداتی مانند جو و گندم به دلیل نرخ بالای ارز در ردیف جیره های گران قرار دارند. از این رو ترکیب جیره با سایر خوراک های ارزان و متفاوت برای تهیه جیره های ارزان تر الزامی است.

کارشناسان گزینه های مختلف را بررسی کرده و در نهایت به عنوان یکی از بهترین گزینه ها تفاله ها انتخاب شده است. تفاله خرما نیز یکی از انواع پرمصرف جیره های ارزان می باشد که به خوبی می تواند جیره را غنی کند.

تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی مانند تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد می باشد که این ویژگی برای افزودن این تفاله به خوراک دام و طیور بسیار تاثیر گذار است.

از ویژگیهای بارز تفاله خرما ارزش غذایی بالای آن است که باعث بهبود طعم و کیفیت شیر و گوشت و در نهایت بالا رفتن سهم فروش محصولات دامی خواهد شد.

این تفاله ارزش غذایی مطلوبی دارد ولی قابل استفاده برای انسان نمی باشند.

یکی از ویژگی های خوب این محصولات زودباری آن است.

فروش عمده انواع تفاله چغندر تازه خوراک دام و طیور

با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا در مورد ویژگی های هر تفاله و قیمت سایر اقلام جیره های ارزان اطلاعات کاملی را دریافت کنید.