قیمت خرید انواع تفاله آلبالو مرغوب امسال

خلاصه

تفاله انگور

قیمت خرید انواع تفاله آلبالو مرغوب امسال نیز مانند سال گذشته ارزان و به صرفه است. آیا ارزش تغذیه ای این تفاله نیز می تواند عامل ترغیب دمداران به خرید باشد؟

کاهش هزینه های تامین جیره با تفاله ها

آیا می دانید دلیل توجه و رونق فروش تفاله چیست؟

یکی از منابع تغذیه دام ها در روستا ها، ضایعات محصولات تره بار اعم از میوه و صیفی جات است که به عنوان بخشی از غذای دام و طیور استفاده می گردد. در سال های اخیر تحقیقاتی بر روی ارزش تغذیه ای این ضایعات صورت گرفت و  طبق تحقیقات صورت گرفته فواید تفاله ها برای دام و طیور به صورت علمی نیز تایید شد. بر این اساس انواع تفاله ها به صورت جزئی از جیره غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

دلیل دیگر به کار بردن تفاله ها به عنوان جیره ارزان، بالا بودن قیمت تمام شده خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت می باشد که برای تامین هزینه های تامین جیره دامداری ها مطلوب نمی باشد. همچنین نباید از ارزش غذایی بالای این تفاله ها غافل شد چرا که سرشار از فیبر و آنتی اکسیدان و مواد معدنی و مغذی می باشند.  این نکته نیز برای سلامتی دام و افزایش کیفیت شیر و گوشت نیز بسیار مهم است.

قیمت خرید انواع تفاله آلبالو مرغوب امسال

یکی از ویژگی های خوب خرید تفاله آلبالو و افزودن آن به جیره، قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد. همچنین خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در تامین به صرفه و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه آلبالو و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.