نرخ تفاله چغندر قند زودبار خوراک دام

نرخ تفاله چغندر قند زودبار خوراک دام می تواند به ترغیب دامداران برای خرید و افزودن آن به جیره کمک کند. این تفاله چه  نیازهایی را از دام مرتفع می کند؟

تفاله چغندر

نرخ تفاله چغندر قند زودبار خوراک دام می تواند به ترغیب دامداران برای خرید و افزودن آن به جیره کمک کند. این تفاله چه نیازهایی را از دام مرتفع می کند؟

بهبود تغذیه دام با تفاله ها

چغندر قند در صنعت تامین قند بسیار مهم است. زمین های وسیعی نیز به کشت این محصول اختصاص پیدا کرده است. به این ترتیب نیز حجم بالایی از تفاله چغندر باقی می ماند. هنگامی که قند و دیگر مواد قابل استخراج از چغندر قند به همراه آب از آن گرفته می شود،  تفاله چغندر قند حاصل می شود. تفاله چغندر قند پس از خشک شدن توسط دستگاه های مخصوص، به شکل های مفتولی، پرک و قالبی در آمده که در تولید آن از ملاس نیز استفاده می شود.

آزمایش های متعدد نشان داده که ترکیبی از جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، ذرت به همراه تفاله جغندر قند ارزش غذایی بالاتری در قیاس با جیره های دانه ای دارد.

همچنین به دلیل خوش خوراکی تفاله چغندر، افزودن و ترکیب آن در جیره دام ، میزان تغذیه دام بالاتر رفته و سریع تر وزن گیری می کند و کیفیت گوشت و شیر دام نیز بهتر می شود.

نرخ تفاله چغندر قند زودبار خوراک دام

متقاضیان این محصول از هر نقطه کشور می توانند سفارشات خود را در رابطه با تامین جیره ارزان و زودبار از طریق کارشناسان فروش بازرگانی کهن اعلام کنند تا بتوانند از قیمت نهایی و نحوه ثبت سفارش آگاهی پیدا کنند.