خرید تفاله انگور تازه

خرید تفاله انگور تازه می تواند امتیازات خوبی برای جیره به همراه داشته باشد. آیا این تفاله را می توان به صورت زودبار و در سراسر کشور تهیه کرد؟

فروش تفاله انگور

خرید تفاله انگور تازه می تواند امتیازات خوبی برای جیره به همراه داشته باشد. آیا این تفاله را می توان به صورت زودبار و در سراسر کشور تهیه کرد؟

ویژگی های مثبت تفاله انگور

تفاله انگور یکی از محصولات جانبی کارخانجات تولید آب انگور و کمپوت و … می باشد که مصرف انسانی ندارد ولی به دلیل فیبر بالا و خوش خوراکی ، می تواند به جیره غذایی دام و طیور افزوده شود.

یکی دیگر از مزایای این تفاله خوش خوراکی آن می باشد. این موضوع باعث می شود اشتهای دام تحریک شده و در اثر تغذیه بیشتر وزن گیری سریع تری داشته باشد و در نتیجه راندمان دامداری ها به خاطر تولید گوشت بیشتر افزایش یابد.

تفاله انگور که در واقع همان خشک شده چوب، برگ و هسته می باشد، به دلیل بالا بودن الیاف زیاد از انرژی و پروتئین کمتری برخوردار می باشد،  این محصول نمی تواند جایگزینی برای محصولاتی چون ذرت و سویا که بخش اعظم جیره را پوشش داده و درصد انرژی و پروتئین بالایی دارند باشد.

خاصیت آنتی اکسیدان بودن این تفاله سبب می شود تا امسیداسیون سایر غذاها به تاخیر افتاده و کاهش یابد.

خرید تفاله انگور تازه خوراک دام و طیور

فروش تفاله انگور امسال نیز می تواند به سود دامداری ها باشد و خرید این تفاله می تواند به رفع دغدغه ها و راحتی مشتریان، کمک کند.

تفاله انگور محصولی فصلی بوده و در فصل خود نیز که عموما اوایل پاییز می باشد به صورت محدود موجود بوده و قابل ارسال به سراسر کشور می باشد.

با کارشناسان واحد فروش بازرگانی کهن تجارت نیکنام برای دریافت اطلاعات در مورد انواع جیره های ارزان و تفاله ها تماس بگیرید.