خرید تفاله خرما ارزان

خرید تفاله خرما ارزان از روش های مورد تایید برای کاهش هزینه های تامین جیره می باشد. چرا افزدن این تفاله به جیره دام و طیور مفید است؟

تفاله خرما

خرید تفاله خرما ارزان از روش های مورد تایید برای کاهش هزینه های تامین جیره می باشد. چرا افزدن این تفاله به جیره دام و طیور مفید است؟

تفاله خرما موثر در سلامت دام

آیا می دانید با ترکیب جیره های دانه ای پایه مانند گندم و جو و سوبا و انواع تفاله های گیاهی می توانید ارزش غذایی جیره را بهبود ببخشید؟

برای کاهش هزینه های پرداختی برای تامین جیره می توان از سایر خوراک های مورد تایید برای دام و طیور استفاده کرد.

یکی از این خوراک های مغذی و ارزان انواع تفاله ها و از آن جمله تفاله خرما می باشند. تفاله ها یکی از محصولات جانبی کارخانه های فراوری محصولات باغی و کشاورزی می باشند که ارزش تغذیه ای بالایی دارند ولی برای به کاربردن در خوراک انسان کارایی ندارند.

با توجه به این که ایران یکی از بزرگ ترین نخلستان های منطقه را دارا می باشد، حجم بالایی نیز تفاله خرما در سال تولید می شود که می تواند همه ی نیاز های دامداری های داخل کشور را تامین کند.

این ترکیب می تواند جیره را مغذی تر و خوش خوراک تر کرده و برای افزایش راندمان دامداری ها به نحو قابل توجهی موثر می باشد.

تفاله خرما محصول جانبی شهد گیری در کارخانجات فراوری خرما می باشد.

 تفاله خرما به سبب دارا بودن انرژی و پروتئین بالا ضمن کاهش هزینه تمام شده جیره به غنی شده آن نیز کمک می کند.

به دلیل زودبار بودن به سرعت و تازه به دامداری ها می رسد.

تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آن ها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

خرید تفاله خرما ارزان خوراک دام

بهترین جیره برای دام و طیور جیره ارزان است که تازه به دست مشتری برسد. همچنین هزینه های تامین آن برای دامداری های صنعتی به صرفه باشد.

تفاله خرما معمولا در استان های تهران، آذربایجان های غربی و شرقی به سبب وجود کارخانه فراوری، موجود می باشد.

متقاضیان این محصول از هر نقطه کشور می توانند سفارشات خود را در مورد تفاله ها و سایر جیره های ارزان از طریق کارشناسان فروش بازرگانی کهن اعلام کنند تا بتوانند از قیمت نهایی و نحوه ثبت سفارش آگاهی پیدا کنند.