خرید تفاله خرما تازه خوراک دام

خرید تفاله خرما تازه خوراک دام به سود دامداری های صنعتی است؟این تفاله چه ویژگی های دارد که می تواند یکی از اجزای جیره دام و طیور باشد؟

تفاله خرما

خرید تفاله خرما تازه خوراک دام به سود دامداری های صنعتی است؟ این تفاله چه ویژگی هایی دارد که می تواند یکی از اجزای جیره دام و طیور باشد؟

ارزش تفاله خرما

دانه های خوراکی مانند گندم و جو به سبب وارداتی بودن وابستگی زیادی به نرخ ارز دارند. این مسئله در روند تولید دامداری ها اختلال ایجاد می کند.

جایگزین های متعددی برای کاهش وابستگی به خوراک های دانه ای وارداتی بررسی شده و در میان گزینه های متعدد، تفاله ها به عنوان ارزان ترین و مغذی ترین خوراک برای افزودن به جیره انتخاب شدند.

تفاله های محصولات غذایی و کشاورزی که جرء ضایعات قرار داشته و از محصولات ثانویه کارخانه ها می باشند، امروزه به یکی از محصولات مهم در صنعت تامین جیره دام و طیور تبدیل شده اند.

نتایج آزمایش ها و تجربه دامداران با تجربه در این زمینه سبب شده است که این محصولات جایگاه خود را در این صنعت بیابند.

تفاله خرما پس از شهد گیری در کارخانجات فراوری خرما به دست می آید. تفاله خرما انرژی و پروتئین بالایی دارد که ضمن کاهش هزینه تمام شده جیره به غنی شده آن نیز کمک می کند.

این تفاله به دلیل خوش خوراکی باعث بیشتر شدن حجم خوراک و وزن گیری بهتر دام می گردد.

خرید تفاله خرما تازه خوراک دام درجه یک

تفاله خرما در مناطقی مانند استان های تهران، آذربایجان های غربی و شرقی که کارخانجات فراوری خرما وجود دارد در دسترس می باشد.

متقاضیان این محصول از هر نقطه کشور می توانند سفارشات خود را از با کارشناسان فروش بازرگانی کهن مطرح کنند.