خرید تفاله چغندر دامی باکیفیت

خرید تفاله چغندر دامی باکیفیت به سود دامداران است. چرا به تازگی انواع تفاله های گیاهی در لیست خرید جیره دامداری های صنعتی قرار گرفته اند؟

خرید تفاله چغندر دامی باکیفیت به سود دامداران است. چرا به تازگی انواع تفاله های گیاهی در لیست خرید جیره دامداری های صنعتی قرار گرفته اند؟

ارزش تغذیه ای تفاله چغندر

به دلیل این که تفاله ها محصولات ثانویه کارخانه ها محسوب می شوند عمدتا قیمت پایینی دارند.

با این وجود ارزش غذایی آن ها در حد مطلوب بوده و تا حدی می توانند جایگزین محصولات استراتژیکی نظیر نهاده های دامی نیز شوند.

از تفاله های مطلوب برای افزودن در جیره دام تفاله چغندراست.

هنگامی که قند و دیگر مواد قابل استخراج از چغندر قند به همراه آب از آن گرفته می شود، تفاله چغندر قند به دست می آید.

تفاله چغندر قند پس از خشک شدن توسط دستگاه های مخصوص، به شکل های مفتولی، پرک و قالبی در آمده که در تولید آن بعضا از ملاس نیز استفاده می شود.

آزمایشات متعدد نشان داده که استفاده از جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، ذرت به همراه تفاله جغندر قند ارزش غذایی بالاتری دارد.

به دلیل خوش خوراکی تفاله چغندر قند میزان تغذیه دام بالاتر رفته و سریع تر وزن گیری می کند و کیفیت گوشت و شیر دام نیز بهتر می شود.

قیمت تفاله چغندر درجه یک خوراک دام تاثیر خوبی در کاهش قیمت نهایی محصولات دامی خواهد داشت.

نحوه خرید تفاله چغندر دامی باکیفیت

برای خرید انواع تفاله چغندر و همکاری با بازرگانی کهن در جهت تامین تفاله مورد نیاز خود و حتی دریافت مشاوره به جهت بالابردن اطلاعات خود در خصوص هر کدام از تفاله ها می توانید با کارشناسان مربوطه در این بازرگانی تماس حاصل فرمایید.

طی مشاوره شما در می یابید که هر کدام از تفاله ها را می توان جایگزین کدام محصول مورد و برای چه کاربردی در جیره استفاده نمود.

با این حال به شما پیشنهاد می کنیم به سایت تفاله ها که زیر مجموعه بازرگانی کهن بوده و به صورت تخصصی روی تفاله های کار می کند سری بزنید.